Terénní exkurze 2. ročníku a sexty

Blíží se terénní exkurze 2. ročníku a sexty. Na Pálavu s nimi vyrazí pan učitel Dohnal a třídní učitelky M. Chňoupková a M. Lebedová. Žáci, kteří se exkurze neúčastní, budou mít společnou výuku podle aktuálního rozvrhu v bakalářích denně 8 -12.30.

Lesnická soutěž „YPEF“ – místní kolo

V úterý 20. února se konalo v budově Lesů České republiky s.p., Lesní správy Telč, místní kolo lesnické soutěže „ Mladí lidé v evropských lesích“. Naši školu reprezentovala dvě družstva, obě již za starší kategorii (16 – 19 let).

1 minuta ke čtení vloženo před 5 roky

Družstvo ve složení Václav Steinhauser (čtvrtý ročník), Tomáš Drobil (třetí ročník) a Viktor Soukup (septima) letos opět nezklamalo a vybojovalo 1. místo a tím si již potřetí ve stejném složení zajistilo postup do regionálního kola konaného v Brně. I naše druhé družstvo ze sexty ve složení Antonín Málek, Zdeněk Škoda a Tomáš Přikryl si zaslouží pochvalu, protože se tentokrát umístilo v těsném závěsu za našimi tradičními vítězi na krásném druhém místě ve stejné kategorii. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci našeho gymnázia a postupujícím přejeme hodně štěstí v regionálním kole.

Mgr. Miroslava Chňoupková