Třídy

Seznam žáků, třídních učitelů a rozvrhy

Osmileté studium

  1. Prima Mgr. Miroslava Chňoupková

    Rozvrh třídy 17 žáků
    1. Jan Dejmal
    2. Jakub Hron
    3. Barbora Kameníková
    4. Tereza Korandová
    5. Tomáš Krejčí
    6. Štěpán Kučera
    7. Iveta Lahodná
    8. Natálie Leitkepová
    9. Kristýna Morávková
    10. Ema Muselová
    11. David Novák
    12. Lukáš Přikryl
    13. Tomáš Sommer
    14. Filip Straka
    15. Nela Štillerová
    16. Vendula Tomešová
    17. Petr Vican
  2. Sekunda Ing. Dana Elsterová

    Rozvrh třídy 18 žáků
    1. Eliška Besedová
    2. Lucie Besedová
    3. Lucie Březinová
    4. Vendula Březinová
    5. Matyáš Doležal
    6. Valentýna Klimešová
    7. Jáchym Kolář
    8. Tereza Lesná
    9. Safira Alicia Louwsma
    10. Dorota Mátlová
    11. Miriam Matušková
    12. Šárka Míchalová
    13. Božena Nováková
    14. Eliška Pešáková
    15. Linda Povová
    16. Ludmila Stejskalová
    17. Martin Uchytil
    18. Eva Wohosková
  3. Tercie Mgr. Jana Vacková Hezinová

    Rozvrh třídy 28 žáků
    1. Jakub Bartušek
    2. Jan Beseda
    3. Sabrina Heřmánková
    4. Kateřina Jandová
    5. Matyáš Kadrnožka
    6. Jakub Kaláb
    7. Vojtěch Karkoška
    8. Martina Kaserová
    9. Kryštof Lojka
    10. Šárka Marešová
    11. Viktor Martinů
    12. Petr Mašata
    13. Hanuš Musel
    14. Otakar Nesnídal
    15. Dominik Novák
    16. Petra Pavlíková
    17. Ladislav Pažourek
    18. Ondřej Poledník
    19. Natálie Přívětivá
    20. Lukáš Rella
    21. Josefína Říhová
    22. Dominik Solař
    23. Lucie Stejskalová
    24. Adam Straka
    25. Vojtěch Šívr
    26. Laura Tichovská
    27. Kazimír Stanislav Tichý
    28. Nicol Vystrčilová
  4. Kvarta Mgr. Petra Uchytilová

    Rozvrh třídy 30 žáků
    1. Vojtěch Bartoň
    2. Denisa Bartošová
    3. Adam Běhoun
    4. Martin Břečka
    5. Petra Cepáková
    6. Tereza Dostálová
    7. Petr Houžva
    8. Vojtěch Kameník
    9. Tereza Kaserová
    10. Barbora Kepeňová
    11. Anna Koukalová
    12. Pavel Krejčí
    13. Eliška Kučerová
    14. Eliška Kunkalová
    15. Terezie Leitgebová
    16. Matyáš Miklík
    17. Anette Neuvirtová
    18. Ondřej Novák
    19. Barbora Ošmerová
    20. Tomáš Pavlů
    21. Jindřich Poledník
    22. Filip Přikryl
    23. Karolína Sodoma
    24. Kateřina Škodová
    25. Lucie Šmelková
    26. Ondřej Štěrba
    27. Klára Štruplová
    28. Eliška Švandová
    29. Anna Teplá
    30. Daniel Wlodek
  5. Kvinta Mgr. Kateřina Němečková

    Rozvrh třídy 20 žáků
    1. Kryštof Blažek
    2. Renata Brtníková
    3. Diana Doubková
    4. Antonín Habr
    5. Vojtěch Jelínek
    6. Barbora Kopačková
    7. Nikol Koukalová
    8. Ondřej Krejča
    9. Přemysl Kříž
    10. Miriam Kristýna Leupoldová
    11. Veronika Nováčková
    12. Alexandra Palánová
    13. Michaela Pešáková
    14. Pavel Popelínský
    15. Štěpán Severa
    16. Martina Slabá
    17. Sabrina Maria Stelzlová
    18. Justýna Šťastná
    19. Kateřina Týmová
    20. Vojtěch Wohoska
  6. Sexta Mgr. Pavla Kloiberová

    Rozvrh třídy 14 žáků
    1. Jáchym Bartošek
    2. Barbora Bubeníková
    3. Nela Kašpárková
    4. Jan Klivan
    5. Barbora Lesná
    6. Jan Morávek
    7. Khánh Ly Pham
    8. Eva Přibylová
    9. Jakub Šimánek
    10. Klára Šimánková
    11. Dominika Švejdová
    12. Marie Teplá
    13. Kristýna Urbánková
    14. Eliška Zarečná
  7. Septima Mgr. Marek Krajíček

    Rozvrh třídy 19 žáků
    1. Simona Březinová
    2. Jakub Čurda
    3. Jan Habr
    4. Pavla Hanzlíková
    5. Lenka Houžvová
    6. Jana Huňarová
    7. Daniel Jacobs
    8. Zdeněk Jantač
    9. Anežka Kálalová
    10. Šárka Lovětínská
    11. Antonín Málek
    12. Alexandra Martinů
    13. Šárka Nováčková
    14. Tomáš Přikryl
    15. Izabela Starková
    16. Eliška Suchá
    17. Pavel Svoboda
    18. Filip Šívr
    19. Zdeněk Škoda
  8. Oktáva PaedDr. Vladimír Mareček

    Rozvrh třídy 9 žáků
    1. Radek Fridrichovský
    2. Denisa Hledíková
    3. Tereza Kacafírková
    4. Daniel Kučera
    5. Vojtěch Leupold
    6. Radek Pavlů
    7. Viktor Soukup
    8. Kateřina Teplá
    9. Jana Vacková

Čtyřleté studium

  1. I. ročník Mgr. Naďa Koprová

    Rozvrh třídy 22 žáků
    1. Zuzana Bišofová
    2. Nikol Fuchsová
    3. Aleš Hejsek
    4. Jaroslav Holomý
    5. Patrik Hrouda
    6. Jan Kamiš
    7. Kateřina Kopřivová
    8. Vojtěch Leitkep
    9. Jana Mattesová
    10. Lucie Pechová
    11. Eva Pejčochová
    12. Iva Pejčochová
    13. Jakub Plucar
    14. Nela Satrapová
    15. Lucie Svobodová
    16. Bára Švambergová
    17. Jan Terber
    18. Adam Točík
    19. Martin Tyma
    20. Martin Urbanec
    21. Jakub Vacek
    22. Natálie Vronková
  2. II. ročník Mgr. Stanislava Nevrklová

    Rozvrh třídy 16 žáků
    1. Veronika Brtníková
    2. Viktor Fabeš
    3. Dominika Hroudová
    4. Šimon Hudínek
    5. Matěj Kokoszka
    6. Veronika Kolmanová
    7. Andrea Kratochvílová
    8. Šimon Krechler
    9. Barbora Líbalová
    10. Štěpán Pokorný
    11. Simona Přikrylová
    12. Miloš Pšenčík
    13. Daniel Řezáč
    14. Jan Zeman
    15. Veronika Zichová
    16. Ludmila Žampová
  3. III. ročník Mgr. Renata Kopačková

    Rozvrh třídy 25 žáků
    1. Helena Blažková
    2. Tereza Čejnová
    3. Anna Doležalová
    4. Barbora Fišarová
    5. Sára Houzarová
    6. Vojtěch Jakubec
    7. Veronika Kejvalová
    8. Barbora Kellnerová
    9. Jiří Kohout
    10. Lukáš Kolanda
    11. Kateřina Macků
    12. Karel Müller
    13. Eliška Munková
    14. David Navrátil
    15. Marek Norbert
    16. David Novák
    17. Lukáš Pokorný
    18. Hana Riedlingová
    19. Lenka Riedlingová
    20. Marie Solařová
    21. Sára Šestáková
    22. Martin Švanda
    23. Jáchym Vágner
    24. Ilona Vodičková
    25. Bára Zabloudilová
  4. IV. ročník RNDr. Alena Smejkalová

    Rozvrh třídy 20 žáků
    1. Pavla Deutscharová
    2. Denisa Dohnalová
    3. Tomáš Drobil
    4. Dominik Dvořák
    5. Lukáš Dvořák
    6. Alžběta Hesounová
    7. Ondřej Jeřábek
    8. Michal Kelbler
    9. Kateřina Krajíčková
    10. Barbora Lovětínská
    11. Kateřina Nováková
    12. Tomáš Pospíchal
    13. Lukáš Sivák
    14. Natálie Stoklasová
    15. Jiří Šesták
    16. Dominika Štolbová
    17. Michaela Tobolková
    18. Kristýna Vaňková
    19. Sabina Vrbová
    20. Lenka Zachová

Akce

  1. Odpoledne na gymplu

    St
    21. 11.

    Akce pro žáky pátých tříd základních škol, kteří uvažují o studiu na gymnáziu. Ochutnávka činností a aktivit gymnaziálních studentů.

  2. PIšQworky

    Čt
    22. 11.

    Turnaj v Jindřichově Hradci pro týmy studentů z vyššího gymnázia, které doprovodí p. uč. Morávková.

  3. Stužkovací večírek

    23. 11.

    Stužkovací večírek oktávy a 4. ročníku se uskuteční od 18 hodin v hospodě Pod Betonem.

  4. Anglické divadlo

    Po
    26. 11.

    Na představení Pygmalion se do Brna vydají maturanti i vybraní studenti septimy a 3. ročníku v doprovodu paní učitelky Koprové a Nevrklové.

  5. Příběhy bezpráví a beseda se spisovatelem

    Čt
    29. 11.

    Projekce filmu k tématu Února 1948 a beseda s americkým spisovatelem s českými kořeny Markem Sloukou, jehož rodiče emigrovali z ČSR po únorovém převratu. Akce je určená pro studenty K, 4R a O. Ostatní studenti, učitelé i zájemci z řad veřejnosti jsou srdečně zváni na autorské čtení Marka Slouky a besedu, jež se uskuteční se spisovatelem od 16.30 v aule školy.

    Více informací >
  6. Den otevřených dveří

    St
    12. 12.

    Den otevřených dveří opět proběhne za plného provozu školy v době od 8 do 17 hodin. Po dohodě lze navštívit naši školu i v jiném termínu.

    Více informací >
Jídelníček

Rychlý kontakt

  1. Adresa: Gymnázium Dačice
    B. Němcové 213/V
    380 01 Dačice
  2. Tel.: 384 420 432
    ID schránky: inikq2f
    Číslo účtu: 100010775/7940
    IČ: 608 16 929
  3. Ředitel školy: Mgr. Milan Točík
    reditel@gymn-dacice.cz
Další kontakty

Vtip měsíce

Bazar učebnic