Váš dotaz

Pro úspěšné odeslání je potřeba vyplnit všechna pole ve formuláři.
Captcha

1. Krajské kolo volejbalového turnaje

21. 1.

Do Českých Budějovic vyrazí naše volejbalistky, které vyhrály okresní kolo, v doprovodu p. uč. Procházky.

2. Florbalový turnaj

21. 1.

Školní florbalový turnaj přihlášených chlapců z vyššího gymnázia a kvarty se uskuteční od 13 hodin v tělocvičně školy. Dohlížet na jeho průběh budou p. uč. Fencl a Chalupa.

3. Okresní kolo florbalového turnaje

23. 1.

Okresní kolo florbalového turnaje středních škol pořádá SŠTO Dačice. Reprezentovat nás bude družstvo studentů z vyššího gymnázia, které doprovodí p. uč. Fencl.

4. Maturitní ples oktávy a 4. ročníku

25. 1.

Ples letošních maturantů se koná v pátek 25. ledna 2019 od 19 hodin v KD Hříšice. Hrůzu nahánějící plakát slibuje nezapomenutelný zážitek.

Více informací >
  5. Prezentace Strojní fakulty VUT v Brně

31. 1.

Absolvent gymnázia Pavel Suchý představí studium na strojní fakultě a podělí se i o své zkušenosti s ním. Prezentace je určená studentům 3. ročníku a septimy.

6. Předávání pololetních vysvědčení

31. 1.

Vyučování v poslední lednový čtvrtek bude probíhat 1.-5. vyučovací hodinu. Pololetní vysvědčení se bude předávat 6. hodinu.

7. Pololetní prázdniny

1. 2.