Vtip měsíce

Lenka pro mě není zajímavá. Její uši nejsou kompatibilní s bezdrátovými sluchátky APPLE AIR PODS

1. Schůzka s rodiči budoucích žáků

od 12. 6.
    do 19. 6.

Informační schůzky s rodiči budoucích studentů gymnázia se uskuteční ve středu 12. 6. ( pro 1. ročník) a 19. 6. (pro primu). Setkání se konají od 15 hodin v aule školy. Zúčastní se jich vedení školy i třídní učitelé.

2. Celostátní kolo YPEF

od 17. 6.
    do 18. 6.

Do celostátního kola soutěže Young people in European Forests postoupili Saša Palánová z kvinty, Jan Terber a Martin Urbanec z 1. ročníku. V Kostelci nad Černými lesy se utkají s dalšími nejlepšími týmy z České republiky. Podporu zajistí p. uč. Chňoupková.

3. Smetanova Litomyšl

18. 6.

Do Litomyšle na hudební festival jedou studenti kvarty s vyučujícími P. Uchytilovou a L. Krátkým.

4. Spolupráce s TJ Centropen Dačice

18. 6.

Spolupráci s TJ Centropen Dačice budou navazovat a rozvíjet studenti 1. ročníku se svou třídní učitelkou N. Koprovou na dačickém fotbalovém stadionu.

5. Druhé kolo přijímacích zkoušek

19. 6.

Druhé kolo přijímacích zkoušek z českého jazyka a matematiky do primy osmiletého gymnázia se koná od 10 hodin v učebně oktávy.

6. Beseda o dobrovolnictví v Africe

24. 6.

Na besedu o dobrovolnické práci v Africe se mohou těšit studenti 2. a 3. ročníku, sexty a septimy. Anna Ambrozková, studentka VUT v Brně, se s nimi podělí o své zkušenosti s chudými angolskými dětmi. Beseda stojí 30 Kč.

7. Spolupráce na výzkumné studii UPOL

24. 6.

Naše škola se zapojila do výzkumné studie Univerzity Palackého v Olomouci. Studenti vyššího gymnázia budou dnes v dotazníkovém šetření odpovídat na otázky ohledně svých stravovacích návyků.

8. Školní volejbalový turnaj

25. 6.

Tradiční volejbalový turnaj smíšených družstev studentů z vyššího gymnázia se bude konat na Duhovém hřišti pod bedlivým dozorem p. uč. Fencla a Procházky od 8 do 11.35.

9. Výměna učebnic

25. 6.

Žáci nižšího gymnázia dnes budou vyměňovat učebnice pod dohledem p. uč. Chňoupkové a Kopačkové.

10. Předávání vysvědčení

28. 6.

Předávat vysvědčení za školní rok 2018/2019 budou třídní učitelé ve svých třídách od 8 hodin.

11. Prázdniny

od 29. 6.