Informace k přijímacímu řízení

Informace k přijímacímu řízení, zveřejnění výsledků zkoušek, odevzdání zápisového lístku i možnosti odvolání byly aktualizovány na našich webových stránkách v sekci Studium/Přijímací zkoušky.

Vybavení školy

Každý rok investujeme finanční prostředky do obnovy našeho majetku. Pravidelně modernizujeme počítače a softwarové vybavení. V letošním školním roce nás čeká rekonstrukce přírodovědných laboratoří.

V budově gymnázia se na čtyřech podlažích nachází čtrnáct učeben, jež jsou moderně zařízeny didaktickými pomůckami a jejichž vybavení v oblasti digitálních technologií je nadstandardní.

Studentům je k dispozici

• 12 kmenových tříd,
  • 10 učeben s interaktivní technikou,
  • 2 počítačové učebny modernizované v roce 2018,
  • 2 multimediální učebny s technologií Robotel pro výuku cizích jazyků,
  • 3 odborné učebny pro výuku přírodních věd (biologie, chemie a fyziky) s projektorem a plátnem,
  • 1 odborná učebna pro výuku výtvarné výchovy s projektorem a plátnem,
  • mobilní třída s 24 iPady a s 24 macbooky,
  • apple tv v každé učebně,
  • internetové připojení v celé škole,
  • televizní studio pro práci školní internetové televize G-one.tv,
  • dvě tělocvičny,
  • venkovní víceúčelové hřiště,
  • jídelna v budově školy.

Co se děje?

(s)KOROPOEZIE

Sociální izolace jde jednomu k duhu, zatímco ten druhý se motá v bludném kruhu. Sociální izolaci nese jeden šťastně, zatímco ten druhý ...