Tablety nás baví
S iPady pracují naši studenti již od primy.
zobrazit
Rozvíjíme cizí jazyky
Naposledy jsme vyrazili na jazykový pobyt do Skotska.
zobrazit
Milujeme knihy
Čtenářský klub se koná každé úterý po vyučování.
zobrazit
Propojujeme teorii s praxí
Besedy s odborníky i exkurze do terénu u nás doplňují výuku.
zobrazit
Modernizujeme vybavení
Letos otevíráme novou laboratoř přírodních věd.
zobrazit
×
Přijímací zkoušky

V tomto týdnu se konají přijímací zkoušky uchazečů o čtyřleté a osmileté studium gymnázia. Administrace probíhá u vstupu ze zahrady školy od půl osmé do půl deváté. Těšíme se na Vás!

Gymnázium Dačice

Jsme moderní střední škola s více než šedesátiletou tradicí. Poskytujeme kvalitní vzdělání ve čtyřletém a osmiletém oboru. Máme profesionální učitelský sbor i nadstandardní technologické vybavení. Nabízíme otevřenou komunikaci a studijní atmosféru.

Co se děje?

Hledáme učitele angličtiny

Hledáme učitele angličtiny

vloženo před 2 týdny 1 minuta ke čtení

Jste učitelem nebo učitelkou anglického jazyka? Výborně! Právě Vás totiž hledáme pro Gymnázium Dačice od příštího školního roku ...

Fakescape!

Fakescape!

vloženo před 2 týdny 1 minuta ke čtení

Že nevíte, co to je? Fakescape je úniková hra, která si klade za úkol přezkoušet vaši vytrvalost proti dezinformacím. Její účastníci ...

Nejbližší akce

po 03.05.

Přijímací zkoušky

V prvním květnovém týdnu se uskuteční přijímací zkoušky na střední školy. Ve dnech 3. a 4. května do čtyřletého oboru, 5. a 6. května do osmiletého oboru. Tak se na to pořádně vyspěte a nezapomeňte, že štěstí přeje připraveným. Držíme palce!

čt 06.05.

On-line trénink

Další on-line trénink s panem učitelem Lovětínským se uskuteční ve čtvrtek od 18:30 v aplikaci MS Teams. Sportu zdar a ve čtvrtek nazdar!

čt 20.05.

Regionální kolo YPEF

V regionálním kole soutěže YPEF se 20. května předvede družstvo z Gymnázia Dačice ve složení Saša Palánová, Kryštof Blažek a Martin Urbanec. Vzhledem k tomu, že jsou to všechno mimořádné studentské osobnosti, máme se jistě na co těšit. A my se těšíme :-) A samozřejmě fandíme.

po 24.05.

Didaktické testy

Maturanti, buďte ve střehu. V posledním květnovém týdnu se konají didaktické testy z českého jazyka, cizího jazyka a matematiky.

út 01.06.

Ústní maturitní zkoušky

V prvním červnovém týdnu proběhnou ústní maturitní zkoušky. V úterý a ve středu pro 4. ročník, ve čtvrtek a pátek pro oktávu.

Chci zde studovat

Prohlédněte si nabídku našich studijních oborů, přehled volitelných předmětů, zájmových aktivit i dalších programů pro studenty Gymnázia Dačice.

více informací

 

Partneři školy


Jihočeský kraj – zřizovatel školy

Město Dačice

G-ONE.tv

Knihovna Matěje Mikšíčka Dačice

Kulturní dům Beseda Dačice

Waldviertel SPARKASSE

 

zpět nahoru