Tablety nás baví
S iPady pracují naši studenti již od primy.
Rozvíjíme cizí jazyky
Naposledy jsme vyrazili na jazykový pobyt do Skotska.
Milujeme knihy
Čtenářský klub se koná každé úterý po vyučování.
Propojujeme teorii s praxí
Besedy s odborníky i exkurze do terénu u nás doplňují výuku.
Modernizujeme vybavení
Letos otevíráme novou laboratoř přírodních věd.
Jarní prázdniny

Právě probíhají jarní prázdniny. Tak odpočívejte (to se může), vyrazte na procházku (to se taky může) nebo na kolo (povoleno). A v pondělí 8. března zpátky ke strojům a k on-line výuce. Těšíme se na Vás.

Gymnázium Dačice

Jsme moderní střední škola s více než šedesátiletou tradicí. Poskytujeme kvalitní vzdělání ve čtyřletém a osmiletém oboru. Máme profesionální učitelský sbor i nadstandardní technologické vybavení. Nabízíme otevřenou komunikaci a studijní atmosféru.

Co se děje?

po 01.03.

Jarní prázdniny

Jarní prázdniny letos připadnou na první březnový týden. Tak si je užijte, ať už budete dělat cokoli, co je momentálně povoleno :-)

st 10.03.

Nehodou to začíná

On-line vzdělávací program na téma předcházení dopravním nehodám, rizika užívání návykových látek a poskytování první pomoci pro studenty 1. ročníku a kvinty od 8 hodin a 3. ročníku a septimy od 10 hodin. Studenti obdrží pokyny ke spuštění a interaktivnímu zapojení do webináře přes Komens. Délka streamu bude max. 90 minut.

Chci zde studovat

Prohlédněte si nabídku našich studijních oborů, přehled volitelných předmětů, zájmových aktivit i dalších programů pro studenty Gymnázia Dačice.

více informací

Jihočeský kraj – zřizovatel školy