Všeobecné vzdělání
je nejlepší vstupenkou na vysokou školu.
Výuka s tablety
baví studenty i učitele.
Čtenářské dílny
rozvíjí čtenářskou gramotnost žáků již od primy.
Programování lego robotů
obohatí v tomto školním roce dva nové modely Lego Mindstorms EV3.
Kroužek sportovních her
se koná každý pátek po vyučování.
zobrazit
Seznam literárních děl k maturitní zkoušce

Úterý 31. března je nejzazším termínem pro odevzdání seznamu literárních děl k maturitní zkoušce z českého jazyka a literatury. Studenti maturitních ročníků zašlou e-mailem do tohoto data seznamy děl svým vyučujícím češtiny.

Gymnázium Dačice

Jsme moderní střední škola s více než šedesátiletou tradicí. Poskytujeme kvalitní vzdělání ve čtyřletém a osmiletém oboru. Máme profesionální učitelský sbor i nadstandardní technologické vybavení. Nabízíme otevřenou komunikaci a studijní atmosféru.

Co se děje?

st 11.03.

Zrušení školních akcí

Vzhledem k uzavření gymnázia jsou všechny školní akce až do odvolání zrušeny.

pá 20.03.

Zrušení soutěží

Z rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy jsou všechny sportovní a vědomostní soutěže do konce školního roku 2019/2020 zrušeny. Text rozhodnutí naleznete na naší internetové úřední desce.

Chci zde studovat

Prohlédněte si nabídku našich studijních oborů, přehled volitelných předmětů, zájmových aktivit i dalších programů pro studenty Gymnázia Dačice.

více informací

Jihočeský kraj – zřizovatel školy