Všeobecné vzdělání
je nejlepší vstupenkou na vysokou školu.
zobrazit
Výuka s tablety
baví studenty i učitele.
zobrazit
Čtenářské dílny
rozvíjí čtenářskou gramotnost žáků již od primy.
zobrazit
Programování lego robotů
obohatí v tomto školním roce dva nové modely Lego Mindstorms EV3.
zobrazit
Kroužek sportovních her
se koná každý pátek po vyučování.
zobrazit
×
Informace k přijímacímu řízení

Informace k přijímacímu řízení, zveřejnění výsledků zkoušek, odevzdání zápisového lístku i možnosti odvolání byly aktualizovány na našich webových stránkách v sekci Studium/Přijímací zkoušky.

Gymnázium Dačice

Jsme moderní střední škola s více než šedesátiletou tradicí. Poskytujeme kvalitní vzdělání ve čtyřletém a osmiletém oboru. Máme profesionální učitelský sbor i nadstandardní technologické vybavení. Nabízíme otevřenou komunikaci a studijní atmosféru.

Co se děje?

(s)KOROPOEZIE

(s)KOROPOEZIE

Sociální izolace jde jednomu k duhu, zatímco ten druhý se motá v bludném kruhu. Sociální izolaci nese jeden šťastně, zatímco ten druhý ...

Nejbližší akce

po 01.06.

Didaktické testy

Maturitní zkoušky začínají v pondělí 1. června didaktickými testy z matematiky a anglického jazyka, pokračují v úterý 2. června didaktickým testem z českého jazyka.

po 08.06.

Přijímací zkoušky

Přijímací řízení do čtyřletého gymnázia se bude konat v pondělí 8. června, do osmiletého studijního oboru v úterý 9. června 2020. Zkoušky se uskuteční ve 2. patře budovy gymnázia od 8 hodin.

st 10.06.

Ústní maturitní zkoušky

Ústní maturitní zkoušky studentů 4. ročníku a oktávy se uskuteční ve dnech 10. - 12. června. Probíhat budou v učebnách ve 2. patře budovy školy.

po 15.06.

Otevření Gymnázia Dačice

Naše gymnázium se znovu otevře žákům od 15. do 26. června pro skupiny po 15 žácích ke konzultacím shrnujícím učivo jednotlivých předmětů. Rozvrh jednotlivých skupin bude znám 10. června.

Chci zde studovat

Prohlédněte si nabídku našich studijních oborů, přehled volitelných předmětů, zájmových aktivit i dalších programů pro studenty Gymnázia Dačice.

více informací

 

Partneři školy


Jihočeský kraj – zřizovatel školy

Město Dačice

G-ONE.tv

Knihovna Matěje Mikšíčka Dačice

Kulturní dům Beseda Dačice

Waldviertel SPARKASSE

 

nahoru