Všeobecné vzdělání
je nejlepší vstupenkou na vysokou školu.
zobrazit
Výuka s tablety
baví studenty i učitele.
zobrazit
Čtenářské dílny
rozvíjí čtenářskou gramotnost žáků již od primy.
zobrazit
Programování lego robotů
obohatí v tomto školním roce dva nové modely Lego Mindstorms EV3.
zobrazit
Kroužek sportovních her
se koná každý pátek po vyučování.
zobrazit
×
Informace k přijímacímu řízení

Informace k přijímacímu řízení, zveřejnění výsledků zkoušek, odevzdání zápisového lístku i možnosti odvolání byly aktualizovány na našich webových stránkách v sekci Studium/Přijímací zkoušky.

Gymnázium Dačice

Jsme moderní střední škola s více než šedesátiletou tradicí. Poskytujeme kvalitní vzdělání ve čtyřletém a osmiletém oboru. Máme profesionální učitelský sbor i nadstandardní technologické vybavení. Nabízíme otevřenou komunikaci a studijní atmosféru.

Co se děje?

(s)KOROPOEZIE

(s)KOROPOEZIE

Sociální izolace jde jednomu k duhu, zatímco ten druhý se motá v bludném kruhu. Sociální izolaci nese jeden šťastně, zatímco ten druhý ...

Nejbližší akce

po 01.06.

Didaktické testy

Maturitní zkoušky začínají v pondělí 1. června didaktickými testy z matematiky a anglického jazyka, pokračují v úterý 2. června didaktickým testem z českého jazyka.

po 08.06.

Přijímací zkoušky

Přijímací řízení do čtyřletého gymnázia se bude konat v pondělí 8. června, do osmiletého studijního oboru v úterý 9. června 2020. Zkoušky se uskuteční ve 2. patře budovy gymnázia od 8 hodin.

st 10.06.

Ústní maturitní zkoušky

Ústní maturitní zkoušky studentů 4. ročníku a oktávy se uskuteční ve dnech 10. - 12. června. Probíhat budou v učebnách ve 2. patře budovy školy.

Chci zde studovat

Prohlédněte si nabídku našich studijních oborů, přehled volitelných předmětů, zájmových aktivit i dalších programů pro studenty Gymnázia Dačice.

více informací

 

Partneři školy


Jihočeský kraj – zřizovatel školy

Město Dačice

G-ONE.tv

Knihovna Matěje Mikšíčka Dačice

Kulturní dům Beseda Dačice

Waldviertel SPARKASSE

 

nahoru