Prázdniny

Gymnázium Dačice přeje všem svým studentům i učitelům slunečné a odpočinkové dny letních prázdnin. Mějte se hezky!

Dny otevřených dveří

Nespoléhejte se na informace z druhé ruky a přijďte se k nám podívat. Zažijte, jak se učí na gymnáziu. Těší se na Vás studenti i učitelé Gymnázia Dačice.

Odpoledne pro páťáky

se koná ve středu 20. listopadu 2019 od 15 do 18 hodin. Zveme všechny žáky pátých tříd základních škol, jejich kamarády, rodiče a prarodiče.

Čeká Vás

• skládání a programování lego robotů,
  • zážitek rozšířené reality,
  • zkoumání světa pod mikroskopem,
  • moderování zpráv naší internetové televize,
  • létání s dronem,
  • práce v moderní jazykové laboratoři.

Den otevřených dveří

se koná ve středu 11. prosince 2019 od 8 do 17 hodin. Zveme všechny zájemce o studium u nás na gymnáziu, absolventy i veřejnost.

• Přijďte si prohlédnout prostředí moderně vybavené školy – s virtuálním průvodcem a zážitkem rozšířené reality.
  • Získejte informace o studiu – v každou celou hodinu začíná prezentace s nabídkou vzdělávacích programů.
  • Vyzkoušejte, jak se učí na gymnáziu – od 8 do 12.30 můžete nahlédnout přímo do vyučování.

Nehodí se Vám nabízené termíny? Nevadí. Rádi pro Vás připravíme individuální prohlídku. Domluvte si ji na telefonním čísle 775 675 726 nebo na adrese reditel@gymn-dacice.cz.

Co se děje?