Gymnázium Dačice | 70 let
Přípravný kurz na přijímací zkoušky

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám do osmiletého i čtyřletého gymnázia se uskuteční ve středu 21. února od 15 hodin ve 2. patře budovy gymnázia. Registrace není potřeba. Kdo přijde, ten přijde a od přijímaček jako vítěz vyjde.

Dny otevřených dveří

Nespoléhejte se na informace z druhé ruky a přijďte se k nám podívat. Zažijte, jak se učí na gymnáziu. Těší se na Vás studenti i učitelé Gymnázia Dačice.

Odpoledne pro páťáky

proběhne ve čtvrtek 9. listopadu 2023 od 15 do 18 hodin pro všechny žáky pátých tříd základních škol, jejich kamarády, rodiče a prarodiče.

Pokud Vás už teď zajímá, jak  to u nás ve škole chodí a co můžete od studia na osmiletém gymnáziu čekat, mrkněte na článek pod modrým tlačítkem.

Osmileté gymnázium mě zajímá

Den otevřených dveří

proběhne ve středu 13. prosince 2023 od 13 do 18 hodin pro všechny zájemce o studium u nás na gymnáziu, absolventy i veřejnost.

Pokud Vás už teď zajímá studium čtyřletého gymnázia, máme pro Vás článek, který najdete pod modrým tlačítkem.

Čtyřleté gymnázium mě zajímá

Nestihli jste tyto akce? Nevadí. Rádi pro Vás připravíme individuální prohlídku. Domluvte si ji na telefonním čísle 775 675 726 nebo na adrese reditel@gymn-dacice.cz.

Co se děje?

Fyziklání 2024

vloženo před 7 dny 17 minut ke čtení

Nemáte do konce týdne co dělat? Výborně! Můžete se pustit do historicky nejdelšího článku našeho blogu. Na svědomí ho má osm chytrých ...

Hledáme učitele

vloženo před týdnem 1 minuta ke čtení

Pro příští školní rok hledáme dva nové kolegy ideálně s aprobacemi český jazyk + dějepis a fyzika + informatika.