×
Pozvánky k přijímacím zkouškám

Podali jste si přihlášku na naše gymnázium? Vaše pozvánky jsme již zabalili a odeslali. V nejbližších dnech Vám přistanou ve schránce.

Dny otevřených dveří

Nespoléhejte se na informace z druhé ruky a přijďte se k nám podívat. Zažijte, jak se učí na gymnáziu. Těší se na Vás studenti i učitelé Gymnázia Dačice.

Odpoledne pro páťáky

plánované na středu 11. listopadu 2020 od 15 do 18 hodin se nekoná. Alespoň ne v tomto termínu. Mrzí nás to.

Pokud Vás ale zajímá, jak  to u nás ve škole chodí a co můžete od studia na osmiletém gymnáziu čekat, nepřijdete zkrátka. Připravili jsme pro Vás totiž článek doslova nabitý užitečnými informacemi a odkazy o osmiletém studiu. 

Osmileté gymnázium mě zajímá

Den otevřených dveří

plánovaný na středu 9. prosince 2020 od 8 do 17 hodin bude odložen. Věříme, že se podaří ho uskutečnit v novém roce.

Pokud Vás zajímá studium čtyřletého gymnázia, připravili jsme pro Vás následující odkaz. Ve středu 9. 12. v 9 hodin 12 minut k němu přibude i speciální deváťácké video natočené našimi studenty.

Čtyřleté gymnázium mě zajímá

Nehodí se Vám nabízené termíny? Nevadí. Rádi pro Vás připravíme individuální prohlídku. Domluvte si ji na telefonním čísle 775 675 726 nebo na adrese reditel@gymn-dacice.cz.

Co se děje?

YPEF tým opět na cestě

YPEF tým opět na cestě

vloženo před týdnem 1 minuta ke čtení

Saša, Kryštof a Martin mají do maturity ještě rok, a tak započali svou v pořadí již třetí cestu soutěží Young People in European ...

Geografové a kartografové

Geografové a kartografové

vloženo před 2 týdny 2 minuty ke čtení

Účastí v krajském kole zeměpisné olympiády 17. března skončila pro Jiřího Macuru, Bedřicha Nehybu a Martina Urbance tříměsíční ...

Jarní sportovní výzva

Jarní sportovní výzva

vloženo před 3 týdny 1 minuta ke čtení

Patříte k těm, kteří marně hledají zbytky své fyzické kondice, která se ve smrtící kombinaci zimy, distanční výuky a lockdownu někam ...

zpět nahoru