Den otevřených dveří on-line

Připojte se ve středu 8. prosince k virtuálnímu dni otevřených dveří z odkazu, který najdete v článku na našich stránkách. Prezentace studia proběhne v 10 a 16 hodin.

Dny otevřených dveří

Nespoléhejte se na informace z druhé ruky a přijďte se k nám podívat. Zažijte, jak se učí na gymnáziu. Těší se na Vás studenti i učitelé Gymnázia Dačice.

Odpoledne pro páťáky

připravujeme ve čtvrtek 18. listopadu 2021 od 15 do 18 hodin pro všechny žáky pátých tříd základních škol, jejich kamarády, rodiče a prarodiče.

Pokud Vás už teď zajímá, jak  to u nás ve škole chodí a co můžete od studia na osmiletém gymnáziu čekat, mrkněte na článek pod modrým tlačítkem.

Osmileté gymnázium mě zajímá

Den otevřených dveří

připravujeme ve středu 8. prosince 2021 od 8 do 17 hodin pro všechny zájemce o studium u nás na gymnáziu, pro absolventy i veřejnost.

Pokud Vás už teď zajímá studium čtyřletého gymnázia, máme pro Vás článek, který najdete pod modrým tlačítkem.

Čtyřleté gymnázium mě zajímá

Nehodí se Vám nabízené termíny? Nevadí. Rádi pro Vás připravíme individuální prohlídku. Domluvte si ji na telefonním čísle 775 675 726 nebo na adrese reditel@gymn-dacice.cz.

Co se děje?

Ahoj, deváťáci!

vloženo před 7 dny 4 minuty ke čtení

Končíte základku a přemýšlíte kam dál? Nebo máte naopak jasno a hledáte kvalitní přípravu na vysokou školu? Připravili jsme pro Vás ...