Distanční výuka

Podle aktuální vládního opatření se od středy 14. října všichni žáci gymnázia vzdělávají z domova prostřednictvím on-line hodin a samostudia podle pokynů vyučujících. Ve škole se uvidíme zase v pondělí 2. listopadu. Doufejme:-)

Dny otevřených dveří

Nespoléhejte se na informace z druhé ruky a přijďte se k nám podívat. Zažijte, jak se učí na gymnáziu. Těší se na Vás studenti i učitelé Gymnázia Dačice.

Odpoledne pro páťáky

se koná ve středu 11. listopadu 2020 od 15 do 18 hodin. Zveme všechny žáky pátých tříd základních škol, jejich kamarády, rodiče a prarodiče.

Čeká Vás

• zážitek robotiky a 3D tisku,
  • práce ve čtenářské dílně,
  • zkoumání světa pod mikroskopem,
  • ukázka geografických informačních systémů,
  • moderování zpráv naší internetové televize,
  • létání s dronem,
  • výuka v moderní jazykové laboratoři.

Den otevřených dveří

se koná ve středu 9. prosince 2020 od 8 do 17 hodin. Zveme všechny zájemce o studium u nás na gymnáziu, absolventy i veřejnost.

• Přijďte si prohlédnout prostředí moderně vybavené školy – s výkladem našich studentských průvodců.
  • Získejte informace o studiu – v každou celou hodinu začíná prezentace s nabídkou vzdělávacích programů.
  • Vyzkoušejte, jak se učí na gymnáziu – od 8 do 12.30 můžete nahlédnout přímo do vyučování.

Nehodí se Vám nabízené termíny? Nevadí. Rádi pro Vás připravíme individuální prohlídku. Domluvte si ji na telefonním čísle 775 675 726 nebo na adrese reditel@gymn-dacice.cz.

Co se děje?