Prázdniny

Gymnázium Dačice přeje všem svým studentům i zaměstnancům krásné prázdniny. A kdybyste během nich náhodou potřebovali něco vyřídit, kancelář máme otevřenou každé pondělí od 8 do 10 hodin anebo jindy po telefonické domluvě.

Dny otevřených dveří

Nespoléhejte se na informace z druhé ruky a přijďte se k nám podívat. Zažijte, jak se učí na gymnáziu. Těší se na Vás studenti i učitelé Gymnázia Dačice.

Odpoledne pro páťáky

plánované na středu 11. listopadu 2020 od 15 do 18 hodin se nekoná. Alespoň ne v tomto termínu. Mrzí nás to.

Pokud Vás ale zajímá, jak  to u nás ve škole chodí a co můžete od studia na osmiletém gymnáziu čekat, nepřijdete zkrátka. Připravili jsme pro Vás totiž článek doslova nabitý užitečnými informacemi a odkazy o osmiletém studiu.

Osmileté gymnázium mě zajímá

Den otevřených dveří

plánovaný na středu 9. prosince 2020 od 8 do 17 hodin bude odložen. Věříme, že se podaří ho uskutečnit v novém roce.

Pokud Vás zajímá studium čtyřletého gymnázia, připravili jsme pro Vás následující odkaz. Ve středu 9. 12. v 9 hodin 12 minut k němu přibude i speciální deváťácké video natočené našimi studenty.

Čtyřleté gymnázium mě zajímá

Nehodí se Vám nabízené termíny? Nevadí. Rádi pro Vás připravíme individuální prohlídku. Domluvte si ji na telefonním čísle 775 675 726 nebo na adrese reditel@gymn-dacice.cz.

Co se děje?

Nohejbalový turnaj dvojic

vloženo před měsícem 1 minuta ke čtení

"Života kus svého já bych dal / za to kdybych uměl nohejbal / šupity sem, šupity tam / obě nohy levé mám...." Ivan Mládek