Prázdniny

Gymnázium Dačice přeje všem svým studentům i zaměstnancům krásné prázdniny. A kdybyste během nich náhodou potřebovali něco vyřídit, kancelář máme otevřenou každé pondělí od 8 do 10 hodin anebo jindy po telefonické domluvě.

Nadační fond

Nadační fond Gymnázia Dačice umožňuje financovat moderní pomůcky do výuky, vědomostní soutěže žáků, kulturní akce i sportovní turnaje.

Zakladatel: Gymnázium, Dačice, Boženy Němcové 213

Číslo účtu: 2100005270/7940

Správní rada:
Předseda správní rady: Mgr. Milan Točík
Den vzniku funkce: 3. března 2014

Člen správní rady: Mgr. Miroslava Chňoupková

Člen správní rady: Mgr. Jana Vacková Hezinová
Den vzniku členství: 1. března 2014

Způsob jednání: Navenek jednají všichni členové správní rady samostatně, listiny podepisují dva libovolní členové správní rady.

Hospodaření nadačního fondu za rok 2016 (PDF / 365 kB), 2017 (PDF / 370 kB), 2018 (PDF / 371 kB)

Co se děje?

Nohejbalový turnaj dvojic

vloženo před měsícem 1 minuta ke čtení