×
Kritéria přijímacích zkoušek na GD

Na stránce Studium/Přijímací zkoušky byla zveřejněna kritéria pro přijímání žáků do čtyřletého i osmiletého gymnázia pro školní rok 2021/2022.

Okresní kolo v odbíjené

Ve čtvrtek 30. listopadu 2017 odjelo družstvo chlapců a dívek vyššího gymnázia na okresní finále středních škol v odbíjené. Toto okresní kolo se konalo v Jindřichově Hradci. Turnaje se z celého okresu zúčastnilo pouze 8 družstev.

Čtyři dívčí a čtyři chlapecká družstva. Díky malé účasti se hrálo systémem každý s každým na dva vítězné sety. Družstvo dívek jednoznačně vyhrálo ve všech zápasech a turnaj tak vyhrálo. Družstvo chlapců dvakrát vyhrálo 2:0 a o vítězství se porvalo ve velice vyrovnaném zápase s družstvem SOUZaS Dačice. Chlapci své prvenství potvrdili až ve třetím setu. Všem hráčům děkujeme ze dobrou reprezentaci školy a velice solidní sportovní výkon v jednotlivých zápasech. Družstvo dívek: Kovářová K., Nováková M., Krajíčková K., Šestáková S., Bubeníková B., Šimánková K., Přibylová E. Dívky: 1. místo Gymnázium Dačice 2. místo OA J. Hradec 3. místo OA Třeboň 4. místo SZŠ J. Hradec Družstvo chlapci: Švanda M., Novák D., Zelenka L., Kelbler M., Dvořák L., Novák V., Tesař R., Procházka M., Přibyl Z., Chlapci: 1. místo Gymnázium Dačice 2. místo SOUZaS Dačice 3. místo SŠTO Dačice 4. místo SZŠ J. Hradec Mgr. Karel Chalupa, Mgr. Aneta Švarcová

Vloženo Od
nahoru