On-line prezentace pro uchazeče o studium

On-line prezentace studijních oborů na Gymnáziu Dačice letos, zdá se, nahradí tradiční den otevřených dveří. Pokud uvažujete o studiu na naší škole, stačí si vybrat některý z termínů prezentace, které se konají v tomto týdnu, a kliknout na odkaz.

Gymnázium Dačice a jeho studijní obory představíme v úterý-čtvrtek 12. - 14. ledna v rámci Online burzy škol Jihočeské hospodářské komory. Jejich prostřednictvím mohou uchazeči z 5. i 9. tříd či jejich zákonní zástupci získat informace o naší škole a zeptat se na věci, které je zajímají. Prezentaci naší školy nabízíme v uvedených dnech vždy ve třech časech, a to v 9, 15 a 17 hodin.

K on-line prezentaci používáme aplikaci Microsoft Teams. Před termínem prezentace si prosím aplikaci stáhněte do svého zařízení. Všechny schůzky budou spuštěné 15 minut před jejich začátkem. Připojení si můžete otestovat i mimo termíny schůzek, v tom případě Vás systém pustí pouze do předsálí schůzky.

Odkazy na prezentace v uvedených časech:

Úterý 12. ledna

Středa 13. ledna

Čtvrtek 14. ledna

V případě jakýchkoli dotazů nebo potíží s připojením, kontaktujte prosím Mgr. Jakuba Nemčika na tel. čísle +420 731 088 770.Těšíme se na setkání ve virtuálním prostoru!