Distanční výuka

Podle aktuální vládního opatření se od středy 14. října všichni žáci gymnázia vzdělávají z domova prostřednictvím on-line hodin a samostudia podle pokynů vyučujících. Ve škole se uvidíme zase v pondělí 2. listopadu. Doufejme:-)

Běh v zámeckém parku

V úterý 25. 9. odešla malá skupina dívek a ještě menší skupina chlapců závodit do parku ve vytrvalostním běhu.

Totiž o tuto atletickou disciplínu není moc zájem, bylo nás pouze čtrnáct. Soupeřem byly místní základní školy a v mladších dívkách ještě ZŠ S. Hobzí. Byli jsme sice malá skupina, ale všichni účastníci se umístili do desátého místa a v každé kategorii někdo vystoupal na některý stupeň vítězů. V kategorii mladších dívek si nejlépe vedla Lucka Březinová z primy – 3 . místo. 4. místo a bramborovou medaili získala Laura Tichovská ze sekundy, která těsně před cílem předběhla Lucku Besedovou z primy.

V kategorii starších dívek s hodně velkým náskokem všechny porazila Lucka Šmelková z tercie a Báře Kepeňové z tercie uteklo 3. místo až těsně před cílem. V kategorii chlapců dominovali bratři Poledníkové, mladší Ondra byl první a Jindra ve starší kategorii druhý. Všem atletům děkujeme za velmi pěkné výkony a reprezentaci školy.

Mgr. Zdeňka Vevrková