Florbalový turnaj VG

V pondělí 9. 10. 2017 byl v tělocvičně naší školy odehrán třídní florbalový turnaj chlapců z vyššího gymnázia. Hrálo se v době od 12:30 hod. do 15:30 hodin. Celkem se zúčastnilo turnaje pět družstev.

1 minuta ke čtení vloženo před 5 roky

Hrací doba byla 12 minut na každý zápas. Odehráno bylo 10 zápasů – hrálo se systémem každý s každým. Všichni hráči hráli s dostatečným nasazením a myslím si, že každý si z turnaje odnesl jen to pozitivní. Sezení u počítače vystřídal aktivní pohyb v tělocvičně. Pochvalu si zaslouží nejen hráči, ale i ti, co pískali jednotlivé zápasy. Tento turnaj byl prvním školním turnajem, v listopadu pokračují další turnaje v odbíjené, kterých se zúčastní dívky z NG i VG. Celkové výsledky turnaje: 1. místo - Sx, 2.r. 2. místo - Sp, 3.r 3. místo - Ok 4. místo - Kv 5. místo - 1. r.

Vedoucí turnaje: Mgr. Karel Chalupa