Den otevřených dveří

Zveme všechny uchazeče o studium ze základních škol, jejich rodiče, kamarády, naše absolventy i širokou veřejnost na Den otevřených dveří ve středu 11. prosince od 8 do 17 hodin. Sejdeme se na gymnáziu:-) Více v sekci Gymnázium/Dny otevřených dveří.

BEST IN ENGLISH 2018

Také v letošním školním roce se žáci vyššího gymnázia měli možnost zúčastnit 8. ročníku mezinárodní soutěže Best in English. Soutěž proběhla v pátek 30. 11. 2018.

Každý žák se online zaregistroval a v časovém limitu vyplňoval jazyková cvičení na počítači. Součástí testu bylo také video a poslech, které díky naší nově vybavené jazykové učebně měli žáci možnost zhlédnout a vyposlechnout ve výborné kvalitě. Vzhledem k tomu, že soutěže se každoročně zúčastní tisíce žáků z celého světa, na konečné výsledky si počkáme do ledna. Už teď je ale jisté, že možnost vyzkoušet si uspět v jazykovém testu v rámci kvalitně sestavené soutěže je pro žáky přínosem. A kdo je Best in English u nás na gymnáziu? 1. Kateřina Macků, 3. ročník 2. Izabela Starková, septima 3. Daniel Jacobs, septima.

Mgr. Petra Uchytilová