Den otevřených dveří on-line

Připojte se ve středu 8. prosince k virtuálnímu dni otevřených dveří z odkazu, který najdete v článku na našich stránkách. Prezentace studia proběhne v 10 a 16 hodin.

Certifikáty z cambridgeských zkoušek

Certifikát zkoušky FCE dokládá, že jeho vlastník umí v angličtině vyjadřovat své názory, předkládat argumenty, uvádět výhody i nevýhody různých jevů a hodnotit je z odlišných perspektiv, a to jak v ústním, tak písemném projevu. Kdo ho letos získal?

1 minuta ke čtení vloženo před 9 měsíci

I přes velmi ztížené podmínky se v letošním školním roce připravovali maturanti k mezinárodně
uznávaným zkouškám z angličtiny. Ke složení FCE (First Certificate in English) se jich nakonec
během tvrdých pandemických opatření na začátku ledna odhodlalo šest a všichni uspěli.
Šimon Krechler ze 4. ročníku a Marie Teplá z oktávy dokonce získali tolik bodů, že jim byl udělen
certifikát o složení zkoušky na vyšší úrovni - C1.
Všem šesti studentům blahopřeji k získání dokladu o prokazatelné úrovni znalosti angličtiny,
který se jim bude hodit nejen při vysokoškolského studiu, ale také je zbavuje povinnosti skládat
ústní maturitní zkoušku z angličtiny:-)

Mgr. Naďa Koprová