Návrat do školy

Ve středu 25. listopadu v 8.00 začíná výuka 4. ročníku a oktávy. V pondělí 30. listopadu nastoupí do školy žáci primy a tercie, které v týdnu od 7. prosince vystřídají studenti sekundy a kvarty.

Corny cup

Ve středu 19. září 2018 se nás dvacet statečných z gymnázia vydalo do Nové Včelnice předvést své sportovní výkony na Středoškolský atletický pohár CORNY.

Z Dačic se tohoto boje zúčastnila pouze naše škola, která se utkala s dalšími čtyřmi školami z okresu. I přes nepřízeň počasí se nám podařilo vybojovat krásná 2. místa jak v kategorii dívek, tak chlapců. Promoklí a spokojení jsme si odváželi medaile, poháry i diplomy. Všem sportovcům děkujeme za pěknou reprezentaci školy a přikládáme přehled nejlepších výkonů.

Zapsala Sára Šestáková, 3. ročník