Gymnázium Dačice | 70 let
×
Ústní maturitní zkoušky

Ve dnech 20. - 22. května probíhají ústní maturitní zkoušky 4. ročníku a oktávy. V těchto dnech jsme schopni zajistit výuku pouze třídám nižšího gymnázia. 1.-3. ročník, kvinta, sexta a septima mají ředitelské volno.

COVID-19: Preventivní opatření

Pokud se žák naší školy vrací z individuální zahraniční cesty z rizikové oblasti, je vhodné s ohledem na vývoj zdravotní situace v ČR, aby strávil alespoň jeden týden v domácím prostředí. A to i bez projevujících se příznaků.

2 minuty ke čtení vloženo před 4 roky

Po návratu ze zahraničí kontaktuje vracející se osoba Krajskou hygienickou stanici (387 712 210, 387712 320) a konzultuje s ní, ze které oblasti se vrací a zda má příznaky choroby. Pokud má příznaky ihned po návratu, kontaktuje osoba svého lékaře (mimo pracovní dobu kontaktuje lékaře na infekčním oddělení Nemocnice České Budějovice na tel. 387 874 656), který nařídí karanténu, tu jistě také doporučí KHS.

Pokud se příznaky neprojevují, je vhodné a doporučující využít týden v domácím prostředí, neboť existuje reálný předpoklad, že se mohou příznaky ještě objevit. Tím se předejde případnému rozšiřování viru formou přenosu bez příznaků.

Absenci žáka prosím omluvte třídnímu učiteli prostřednictvím informačního systému školy stejně jako u jakékoli jiné nepřítomnosti.

Další informace najdete na stránkách:

V případě jakýchkoli dotazů mě kontaktujte na telefonním čísle +420 775 675 726.

Mgr. Milan Točík, ředitel školy

Vloženo Od
zpět nahoru