Gymnázium Dačice | 70 let
Přípravný kurz na přijímací zkoušky

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám do osmiletého i čtyřletého gymnázia se uskuteční ve středu 21. února od 15 hodin ve 2. patře budovy gymnázia. Registrace není potřeba. Kdo přijde, ten přijde a od přijímaček jako vítěz vyjde.

COVID-19: Preventivní opatření

Pokud se žák naší školy vrací z individuální zahraniční cesty z rizikové oblasti, je vhodné s ohledem na vývoj zdravotní situace v ČR, aby strávil alespoň jeden týden v domácím prostředí. A to i bez projevujících se příznaků.

2 minuty ke čtení vloženo před 4 roky

Po návratu ze zahraničí kontaktuje vracející se osoba Krajskou hygienickou stanici (387 712 210, 387712 320) a konzultuje s ní, ze které oblasti se vrací a zda má příznaky choroby. Pokud má příznaky ihned po návratu, kontaktuje osoba svého lékaře (mimo pracovní dobu kontaktuje lékaře na infekčním oddělení Nemocnice České Budějovice na tel. 387 874 656), který nařídí karanténu, tu jistě také doporučí KHS.

Pokud se příznaky neprojevují, je vhodné a doporučující využít týden v domácím prostředí, neboť existuje reálný předpoklad, že se mohou příznaky ještě objevit. Tím se předejde případnému rozšiřování viru formou přenosu bez příznaků.

Absenci žáka prosím omluvte třídnímu učiteli prostřednictvím informačního systému školy stejně jako u jakékoli jiné nepřítomnosti.

Další informace najdete na stránkách:

V případě jakýchkoli dotazů mě kontaktujte na telefonním čísle +420 775 675 726.

Mgr. Milan Točík, ředitel školy