Gymnázium Dačice | 70 let
×
Ústní maturitní zkoušky

Ve dnech 20. - 22. května probíhají ústní maturitní zkoušky 4. ročníku a oktávy. V těchto dnech jsme schopni zajistit výuku pouze třídám nižšího gymnázia. 1.-3. ročník, kvinta, sexta a septima mají ředitelské volno.

Halová kopaná mladších žáků

V úterý dne 28. února 2017 se zúčastnili chlapci naší školy (prima až tercie) okrskového kola v halové kopané, které se konalo ve sportovní hale SŠTO Dačice.

1 minuta ke čtení vloženo před 5 roky

Na turnaji soutěžily čtyři školy - ZŠ Slavonice, ZŠ B. N. Dačice, ZŠ Studená a Gymnázium Dačice. Hrálo se systémem každý s každým. Hrací doba byla dvakrát 12 minut čistého času. Výsledky našeho družstva - vítězství 1: 0 se ZŠ B. N. Dačice, prohra se ZŠ Slavonice 0:5 a vítězství se ZŠ Studená 3:2. Celkové pořadí turnaje: 1. místo - ZŠ Slavonice 2. místo - Gymnázium Dačice 3. místo - ZŠ Studená 4. místo - ZŠ B. N. Dačice Složení našeho družstva - Prima - O. Poledník, Karkoška V., Šívr V., Mašata P., sekunda - Novák O., Běhoun A., Přikryl F., Krejčí P., Poledník J., Bartoň V., tercie -Krejča O., Habr J. Hlavní opory - Šívr, Krejčí, Krejča, ale i ostatní žáci podali vynikající výkon a přispěli k velice pěknému druhému místu v turnaji.

Mgr. Karel Chalupa

Vloženo Od
zpět nahoru