Hledáme učitele

Pro příští školní rok hledáme dva nové kolegy ideálně s aprobacemi český jazyk + dějepis a fyzika + informatika.

1 minuta ke čtení vloženo před 2 měsíci

Potřebujete vysokoškolské pedagogické vzdělání (a je jedno, zda jste ostřílený pedagog nebo čerstvý absolvent univerzity) a kromě lásky k oboru také lásku k lidem. Výhodou je zcela jistě aktivita a kreativita v životě i práci. Hodí se odolnost a ochota dále na sobě pracovat.

Nabídnout Vám můžeme dobrý kolektiv učitelů a s ním řadu společných akcí, vstřícné vedení, které Vás podpoří, příležitosti k dalšímu vzdělávání v oboru a spoustu materiálních benefitů jako například pracovní iPad s Apple Pencil, zvýhodněný telefonní tarif, příspěvek na stravování či kartu Pluxee.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, volejte +420 775 675 726 nebo pište na e-mail reditel@gymn-dacice.cz. Rádi Vás poznáme osobně.