Hrnec zlaťáků zůstal na domácí půdě

1 minuta ke čtení vloženo před 4 roky

V pondělí dne 9. 12. 2019 se konal již tradiční volejbalový turnaj středních škol O HRNEC ZLAŤÁKŮ. Týmy dívek se spolu utkaly již po devětadvacáté a v dámské režii byl tentokrát naposledy. Příští ročník dostane nový kabát v podobě možnosti účasti smíšených týmů. Jistě se tím zvýší účast a zvedne se i zdravá konkurence a chuť urvat vysněnou trofej.

Celkem se mezi sebou utkalo šest týmů, kdy při hře každý s každým jasně zvítězil tým nejlepších dívek z Gymnázia Dačice. Ostatní týmy se nenechaly zastrašit a předvedly napínavý boj o vrchní posty výsledné tabulky.

Všichni si sportovní odpoledne užili s nadšením a příští rok jsou opět připraveni soupeřit o třicetiletou trofej.

Mgr. Zuzana Voldřichová

G-one.tv video