Gymnázium Dačice | 70 let
×
Letní prázdniny

Pohodové letní prázdniny přeje všem svým zaměstnancům a studentům Gymnázium Dačice. Odpočívejte a nabírejte síly. Těšíme se na Vás v sezóně 2024/2025, která začíná 2. září.

KB florbal challenge

Ve středu 11. 12. 2019 se od 8 hodin ve sportovní hale v Kunžaku konalo okresní kolo KB florbal challenge.

2 minuty ke čtení vloženo před 5 roky

Ve středu 11. 12. 2019 se od 8 hodin ve sportovní hale v Kunžaku konalo okresní kolo KB florbal challenge. Složení našeho výběru bylo následující. V brance nastoupil skvěle chytající Kuba Vacek. V obraně se střídala trojice Patrik Hrouda, Filip Přikryl a Vojta Bartoň. Ofenzivní sílu pak tvořili Kuba Šimánek, Honza Morávek, Šimon Krechler a Ondra Krejča s Ondrou Novákem.

První utkání proti výběru SŠTO jsme nezačali úplně dle našich představ. Chvilku nám trvalo, než jsme se dostali do tempa, nicméně ve druhé polovině zápasu jsme dominovali a dačického soupeře porazili vysoko 7:2. Ke klíčovému druhému střetnutí jsme již nastoupili poněkud připravenější. Avšak borci jindřichohradeckého gymnázia nás svým vysokým presinkem dokázali dostat pod tlak a přinutit k individuálním chybám, které následně dokázali potrestat. A tak jsme prohráli nejtěsnějším možným výsledkem – 3:4.

V posledním utkání jsme vyzvali celek z Třeboně. Ačkoli si naši hráči chtěli tímto utkáním takzvaně „spravit chuť“, soupeř nám vítězství rozhodně nechtěl darovat zadarmo a bojoval až do konce. Kvalita však byla na naší straně. Po třech nastřelených tyčkách a několika bravurních zákrocích třeboňského brankáře se nám jejich odpor podařilo zlomit a vybojovat vítězství 5:3.

V turnaji jsme se tedy díky tomuto výsledku umístili na krásném 2. místě. Všem reprezentantům patří veliké poděkování za předvedený výkon, bojovnost a týmového ducha, které předvedli v průběhu celého turnaje.

Bc. Daniel Lovětínský

Vloženo Od

G-one.tv video

zpět nahoru