Návrat do školy

Ve středu 25. listopadu v 8.00 začíná výuka 4. ročníku a oktávy. V pondělí 30. listopadu nastoupí do školy žáci primy a tercie, které v týdnu od 7. prosince vystřídají studenti sekundy a kvarty.

Přednáška Energie - budoucnost lidstva

Ve čtvrtek  12. prosince na naší škole proběhla přednáška „Energie – budoucnost lidstva“, kterou vedli odborníci z Jaderné elektrárny Temelín. Této přednášky se zúčastnili studenti septimy a třetího ročníku.

Přednášející se se studenty bavili o možnostech výroby elektrického proudu, jejich výhodách i nevýhodách a o směrech, kterými se energetika bude v budoucnu rozvíjet. Velkým pozitivem byly praktické ukázky biomasy, radioaktivních látek a práce s dozimetrem.

Mgr. Jakub Nemčik, Mgr. Zuzana Voldřichová