×
Přípravný kurz na přijímací zkoušky

První přípravný kurz na přijímací zkoušky pro uchazeče o studium osmiletého i čtyřletého gymnázia se uskuteční v úterý 18. ledna od 15 do 17 hodin on-line. K virtuální schůzce v MS Teams se připojíte po kliknutí na odkaz v článku na našem webu.

Kvinta a 1. ročník v Praze

V pondělí 16. prosince se žáci z třídy kvinty a 1. ročníku vydali na výlet do Prahy. Hlavním cílem byla návštěva Národního muzea.

2 minuty ke čtení vloženo před 2 roky

V pondělí 16. prosince se žáci z třídy kvinty a 1. ročníku vydali na výlet do Prahy. Hlavním cílem byla návštěva Národního muzea, kde jsme si mohli prohlédnout několik velmi zajímavých výstav, jakými byly například Sametová revoluce nebo Rytíři nebes, z nichž jsme se dozvěděli spoustu nových věcí.

V muzeu jsme měli rovněž domluvenou prohlídku kupole, do níž jsme vyjeli výtahem a ze které jsme měli nádherný výhled na Václavské náměstí a celou Prahu. V budově jsme také objevili klavír, na který jsme si mohli zahrát, čehož jsme okamžitě využili. Zahráli a zazpívali jsme si tam několik písniček, což vytvořilo skvělou atmosféru.

Po prohlídce jsme se společně vydali na Staroměstské náměstí, kde jsme měli možnost navštívit vánoční trhy. Moc děkujeme paním učitelkám P. Uchytilové, Z. Voldřichové a pánům učitelům L. Krátkému a J. Nemčikovi za zorganizování výletu, který jsme si všichni moc užili!

Tomáš Pavlů, kvinta

Vloženo Od

G-one.tv video

zpět nahoru