Gymnázium Dačice | 70 let
×
Ústní maturitní zkoušky

Ve dnech 20. - 22. května probíhají ústní maturitní zkoušky 4. ročníku a oktávy. V těchto dnech jsme schopni zajistit výuku pouze třídám nižšího gymnázia. 1.-3. ročník, kvinta, sexta a septima mají ředitelské volno.

Maturanti na kuželně

V úterý dne 24. 4. 2018 se sešli všichni maturanti na kuželně, kde společně s vyučujícími strávili dvě hodiny tělesné výchovy jinak než v tělocvičně. Je to již tradiční ukončení hodin Tv maturantů na kuželně.

1 minuta ke čtení vloženo před 5 roky

Nejprve se každý důkladně rozcvičil, seznámil se s technikou hodu a potom již probíhalo sportovní zápolení. Žáci byli rozděleni do 4 týmů, které ve třech kolech bojovali o celkové umístění. Jedno kolo spočívalo v odházení 60 kuželek. Po ukončení sportovního zápolení bylo provedeno vyhlášení výsledků a každý tým obdržel sladkou odměnu. Vyučující se rozloučili s maturanty a popřáli jim hodně úspěchů jak v písemné, tak i v ústní části maturitních zkoušek. Na závěr patří poděkování panu Zajícovi a také obsluze místního bufetu – panu Kučerovi, vše bylo perfektní. Ještě jednou děkujeme.

Mgr. Karel Chalupa

Vloženo Od
zpět nahoru