Nejlepší SOČ v Jihočeském kraji

Středoškolská odborná činnost je prestižní soutěží s mnohaletou tradicí. Pokud se v SOČ umístíte na předních místech, máte otevřené dveře k dalšímu studiu. Pro řadu studentů je tak SOČ startem jejich budoucí vědecké kariéry...

1 minuta ke čtení vloženo před 3 roky

Dne 29. dubna se konalo krajské kolo Středoškolské odborné činnosti, kterého se účastnil i Honza Klivan z oktávy. Letos se do soutěže zapojil s projektem Aplikace 3N

Tento projekt se zabývá návrhem a naprogramováním aplikace, která bude pomáhat s výukou cizích slov. Do aplikace si uživatel přidá slova například z webu nebo naskenováním textu a následně si může ověřit jejich znalost pomocí sady mini testů.

Honza se vývojem této aplikace zabýval přibližně dva roky a podařilo se mu s ní vyhrát krajské kolo, díky čemuž si zajistil postup do celostátního kola.

Jan Klivan, student oktávy