Terénní exkurze 2. ročníku a sexty

Blíží se terénní exkurze 2. ročníku a sexty. Na Pálavu s nimi vyrazí pan učitel Dohnal a třídní učitelky M. Chňoupková a M. Lebedová. Žáci, kteří se exkurze neúčastní, budou mít společnou výuku podle aktuálního rozvrhu v bakalářích denně 8 -12.30.

Nenech to být

Trápí tě, co se děje ve tvé třídě? Některé vtípky už jsou spíš trapné a za hranou? Je ti líto spolužáka, ale bojíš se ho před ostatními veřejně zastat? Nebo víš, že má kamarád trable, ale nevíš, jak mu pomoci? Případně za kým ve škole jít?

1 minuta ke čtení vloženo před 8 měsíci

Naše škola se zapojila do platformy Nenech to být (NNTB). NNTB slouží jako anonymní online schránka důvěry, a pomáhá tak žákům a jejich rodičům s řešením různých problémů a situací ve škole. Skrze NNTB můžete upozornit např. na šikanu mezi žáky, kyberšikanu, užívání návykových látek, sebepoškozování, domácí násilí apod.

Podněty nám můžete zasílat prostřednictvím tohoto odkazu dostupného po načtení QR kódu. Ke komunikaci můžete použít také mobilní aplikaci dostupnou na Google Play a App Store.

Jak to funguje?

Nenech to být funguje jako webová a mobilní aplikace. Po odeslání podnět putuje k pověřeným osobám na naší škole, které na základě poskytnutých informací situaci vyřeší.