Gymnázium Dačice | 70 let
×
Přípravný kurz na přijímací zkoušky

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám do osmiletého i čtyřletého gymnázia se uskuteční ve středu 21. února od 15 hodin ve 2. patře budovy gymnázia. Registrace není potřeba. Kdo přijde, ten přijde a od přijímaček jako vítěz vyjde.

Prima seznamovák

Adapťák primy ve Vnorovicích, to je tradice prvního školního týdne. Letos počasí přálo, a tak došlo i na koupačku. A jak si ho primáni užili? Dozvíte se v článku i ve videu.

1 minuta ke čtení vloženo před 6 měsíci

Ve čtvrtek ráno jsme se sešli před školou a po společném fotografování jsme vyrazili přes Toužín do Urbanče, kde byla svačina. Po krátké přestávce jsme vyrazili k vysílači za Urbančí, kde začínal branný závod. Závod měl deset stanovišť, na kterých jsme plnili ve skupinách různé úkoly.

Když jsme dorazili do Vnorovic do mlýna, naobědvali jsme se a zchladili v bazénu. Potom nás čekalo sportovní odpoledne na blízkém hřišti. Večer jsme poseděli u ohně, opekli jsme si špekáček, zazpívali jsme si s kytarou nebo jsme hráli různé hry.

Ráno jsme vstali, zacvičili si, nasnídali se a vyrazili zpět do Dačic. Seznamovací pobyt se nám moc líbil a užili jsme si ho. 

Napsal Matěj Bubeník za velké pomoci svých spolužáků z primy

Vloženo Od
zpět nahoru