O štít města Dačice

Dne 11. dubna se konal jubilejní 20. ročník atletických závodů O Štít Města Dačice, kde naši sportovci z nižšího gymnázia zaznamenali mnoho úspěchů.

1 minuta ke čtení vloženo před 5 roky

1.místo: Dívčí štafeta - L. Březinová, D. Mátlová, L. Besedová a E. Besedová (mladší kategorie) Lucie Březinová - Skok vysoký (mladší kategorie) 2.místo: Martin Uchytil - Skok vysoký (mladší kategorie) Štafeta chlapců - D. Novák, M. Uchytil, M. Doležal, J. Kolář (mladší kategorie) Barbora Ošmerová - Skok vysoký (starší kategorie) 3.místo: Štafeta chlapců - V. Bartoň, O. Novák, D. Wlodek, P. Krejčí (starší kategorie) Dorota Mátlová - Skok vysoký (mladší kategorie) Dívčí štafeta - K. Škodová, E. Kučerová, B. Ošmerová, B. Kepeňová (starší kategorie) Jindřich Poledník - běh na 1500 m (starší kategorie) V pořadí škol se na 1. místě umístila ZŠ Slavonice a naše gymnázium skončilo celkově na krásném 3. místě. Počasí i samotná akce se vydařily a nikdo neutrpěl vážná zranění. Gratulujeme všem našim medailistům i ostatním zúčastněným za skvělou reprezentaci školy!

Ondřej Novák, kvarta