Den otevřených dveří

Zveme všechny uchazeče o studium ze základních škol, jejich rodiče, kamarády, naše absolventy i širokou veřejnost na Den otevřených dveří ve středu 11. prosince od 8 do 17 hodin. Sejdeme se na gymnáziu:-) Více v sekci Gymnázium/Dny otevřených dveří.

Okresní kolo ve florbale 6. a 7. tříd

Dne 28. 11. 2019 se od 8 hodin v hale bývalého Slovanu Jindřichův Hradec konalo okresní kolo ve florbalu žáků 6. a 7. tříd. V prvním střetnutí naši borci ve složení Kryštof Masheter, Jindřich Pecha, František Škoda, Vojtěch Tůma, Jakub Hron, David Novák, Miroslav Podhrázský, Filip Straka a Petr Vican vyzvali ambiciózní celek ze Slavonic. Po vyrovnaném průběhu se z těsného vítězství radovali hráči slavonické ZŠ, kteří nás zdolali 2:1. Druhé utkání moc radosti nepřineslo, neboť nás pozdější semifinalisté ze Suchdola nad Lužnicí “smetli“ 7:0. K našemu poslednímu zápasu ve skupině (a zároveň v turnaji) jsme nastoupili proti jedné z jindřichohradeckých ZŠ. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a kluci na hřišti nechali úplně všechno. Vyplatilo se. Stali jsme se těmi šťastnějšími a zvítězili 2:0. Tím nám připadlo konečné 3. místo ve skupině. Všem zúčastněným studentům z primy a sekundy patří veliké poděkování za předvedený výkon, ochotu a obětavost, které předvedli v průběhu celého turnaje.

Bc. Daniel Lovětínský