Gymnázium Dačice | 70 let
×
Letní prázdniny

Pohodové letní prázdniny přeje všem svým zaměstnancům a studentům Gymnázium Dačice. Odpočívejte a nabírejte síly. Těšíme se na Vás v sezóně 2024/2025, která začíná 2. září.

Okresní kolo ve florbale 6. a 7. tříd

Dne 28. 11. 2019 se od 8 hodin v hale bývalého Slovanu Jindřichův Hradec konalo okresní kolo ve florbalu žáků 6. a 7. tříd.

1 minuta ke čtení vloženo před 5 roky

Dne 28. 11. 2019 se od 8 hodin v hale bývalého Slovanu Jindřichův Hradec konalo okresní kolo ve florbalu žáků 6. a 7. tříd. V prvním střetnutí naši borci ve složení Kryštof Masheter, Jindřich Pecha, František Škoda, Vojtěch Tůma, Jakub Hron, David Novák, Miroslav Podhrázský, Filip Straka a Petr Vican vyzvali ambiciózní celek ze Slavonic. Po vyrovnaném průběhu se z těsného vítězství radovali hráči slavonické ZŠ, kteří nás zdolali 2:1. Druhé utkání moc radosti nepřineslo, neboť nás pozdější semifinalisté ze Suchdola nad Lužnicí “smetli“ 7:0. K našemu poslednímu zápasu ve skupině (a zároveň v turnaji) jsme nastoupili proti jedné z jindřichohradeckých ZŠ. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a kluci na hřišti nechali úplně všechno. Vyplatilo se. Stali jsme se těmi šťastnějšími a zvítězili 2:0. Tím nám připadlo konečné 3. místo ve skupině. Všem zúčastněným studentům z primy a sekundy patří veliké poděkování za předvedený výkon, ochotu a obětavost, které předvedli v průběhu celého turnaje.

Bc. Daniel Lovětínský

Vloženo Od
zpět nahoru