Přijímací zkoušky

V tomto týdnu se konají přijímací zkoušky uchazečů o čtyřleté a osmileté studium gymnázia. Administrace probíhá u vstupu ze zahrady školy od půl osmé do půl deváté. Těšíme se na Vás!

Olympiáda z anglického jazyka

V letošním okresním kole anglické olympiády byli naši studenti velmi úspěšní, zabrali pro sebe první místa ve všech kategoriích vypisovaných pro střední školy a školy s rozšířenou výukou jazyků.

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

V kategorii nejmladších IB obsadila Josefína Říhová ze sekundy 1. místo a Kryštof Lojka, taktéž ze sekundy, se umístil jako druhý. V kategorii IIB zvítězil Kryštof Blažek z kvarty, Nikol Koukalová ze stejné třídy byla šestá. V kategorii III – pro studenty středních škol – zvítězila Kateřina Macků ze 2. ročníku a na pěkném 5. místě se mezi 15 soutěžícími umístil Radek Fridrichovský ze septimy. Soutěžící, kteří se umístili na medailových pozicích obdrželi diplomy a odměny v podobě poukázek na nákup knih dle vlastního výběru v hodnotě 600 korun. Všem soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Kateřině a Kryštofovi, kteří postupují z prvního místa do krajské soutěže, přejeme hodně štěstí a pevné nervy.

Naďa Koprová