×
Maturitní ples oktávy

Vstupenky na maturitní ples oktávy jsou v prodeji u studentů posledního ročníku osmiletého gymnázia za 200 Kč! Casino Hříšice otevírá své brány v pátek 11. 11. v 19 hodin. Účast na této taškařici přislíbila i Kelly Edwards.

Olympiáda z anglického jazyka

V letošním okresním kole anglické olympiády byli naši studenti velmi úspěšní, zabrali pro sebe první místa ve všech kategoriích vypisovaných pro střední školy a školy s rozšířenou výukou jazyků.

1 minuta ke čtení vloženo před 3 roky

V kategorii nejmladších IB obsadila Josefína Říhová ze sekundy 1. místo a Kryštof Lojka, taktéž ze sekundy, se umístil jako druhý. V kategorii IIB zvítězil Kryštof Blažek z kvarty, Nikol Koukalová ze stejné třídy byla šestá. V kategorii III – pro studenty středních škol – zvítězila Kateřina Macků ze 2. ročníku a na pěkném 5. místě se mezi 15 soutěžícími umístil Radek Fridrichovský ze septimy. Soutěžící, kteří se umístili na medailových pozicích obdrželi diplomy a odměny v podobě poukázek na nákup knih dle vlastního výběru v hodnotě 600 korun. Všem soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Kateřině a Kryštofovi, kteří postupují z prvního místa do krajské soutěže, přejeme hodně štěstí a pevné nervy.

Naďa Koprová

Vloženo Od
zpět nahoru