×
Návrat do školy

Ve středu 25. listopadu v 8.00 začíná výuka 4. ročníku a oktávy. V pondělí 30. listopadu nastoupí do školy žáci primy a tercie, které v týdnu od 7. prosince vystřídají studenti sekundy a kvarty.

Olympiáda z anglického jazyka

V letošním okresním kole anglické olympiády byli naši studenti velmi úspěšní, zabrali pro sebe první místa ve všech kategoriích vypisovaných pro střední školy a školy s rozšířenou výukou jazyků.

V kategorii nejmladších IB obsadila Josefína Říhová ze sekundy 1. místo a Kryštof Lojka, taktéž ze sekundy, se umístil jako druhý. V kategorii IIB zvítězil Kryštof Blažek z kvarty, Nikol Koukalová ze stejné třídy byla šestá. V kategorii III – pro studenty středních škol – zvítězila Kateřina Macků ze 2. ročníku a na pěkném 5. místě se mezi 15 soutěžícími umístil Radek Fridrichovský ze septimy. Soutěžící, kteří se umístili na medailových pozicích obdrželi diplomy a odměny v podobě poukázek na nákup knih dle vlastního výběru v hodnotě 600 korun. Všem soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Kateřině a Kryštofovi, kteří postupují z prvního místa do krajské soutěže, přejeme hodně štěstí a pevné nervy.

Naďa Koprová

Vloženo Od
nahoru