Den otevřených dveří

Zveme všechny uchazeče o studium ze základních škol, jejich rodiče, kamarády, naše absolventy i širokou veřejnost na Den otevřených dveří ve středu 11. prosince od 8 do 17 hodin. Sejdeme se na gymnáziu:-) Více v sekci Gymnázium/Dny otevřených dveří.

Předání výtěžku z dobročinného vánočního bazárku

V hlasování na facebookových stránkách gymnázia studenti rozhodli o tom, že výtěžek dobročinného vánočního bazárku věnuje škola místnímu sdružení, které pracuje se zdravotně postiženými dětmi i dospělými.

A tak dnes paní Lída Rehartová z Dačického ZVONEČKU z. s. přijala od ředitele školy symbolický šek a částku 4.130 Kč, která podle jejích slov bude použita k financování volnočasových aktivit klientů Zvonečku: "Pokud je to možné, chodí děti dopoledne do školy a dospělí pracují v sociálně-terapeutických dílnách v Antonínské ulici. Co jim chybí, je především pohyb, a tak se snažíme vzít je odpoledne na procházku, na bazén nebo na kuželky." Tak ať se tedy Zvonečku i jeho klientům daří.

Mgr. Petra Mašátová