Přijímací zkoušky na gymnázium

V současné době přijímáme přihlášky do čtyřletého i osmiletého oboru gymnázia. Přihlášku mohou zájemci o studium doručit do kanceláře školy osobně nebo prostřednictvím pošty do 1. března 2021. Více informací v sekci Studium/Přijímací zkoušky.

Předání výtěžku z dobročinného vánočního bazárku

V hlasování na facebookových stránkách gymnázia studenti rozhodli o tom, že výtěžek dobročinného vánočního bazárku věnuje škola místnímu sdružení, které pracuje se zdravotně postiženými dětmi i dospělými.

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

A tak dnes paní Lída Rehartová z Dačického ZVONEČKU z. s. přijala od ředitele školy symbolický šek a částku 4.130 Kč, která podle jejích slov bude použita k financování volnočasových aktivit klientů Zvonečku: "Pokud je to možné, chodí děti dopoledne do školy a dospělí pracují v sociálně-terapeutických dílnách v Antonínské ulici. Co jim chybí, je především pohyb, a tak se snažíme vzít je odpoledne na procházku, na bazén nebo na kuželky." Tak ať se tedy Zvonečku i jeho klientům daří.

Mgr. Petra Mašátová