Den otevřených dveří on-line

Připojte se ve středu 8. prosince k virtuálnímu dni otevřených dveří z odkazu, který najdete v článku na našich stránkách. Prezentace studia proběhne v 10 a 16 hodin.

Přírodovědný klokan

Letos přírodovědný klokan nedoskákal na půdu našeho gymnázia, ale zaskočil k žákům až domů. Jak to probíhalo a jak to dopadlo? Dozvíte se v následující zprávě.

1 minuta ke čtení vloženo před 12 měsíci

Ve středu 11. listopadu se žáci kvinty i sexty a společně s nimi také prváci a druháci museli poprat s testem, který prověřil jejich přírodovědný přehled. V oblíbený pátek třináctého čekal vědomostní test rovněž žáky tercie a kvarty. V obou kategoriích se soutěže zúčastnilo celkem 112 studentů. Většina z nich získala více bodů, než je dlouhodobý celorepublikový průměr. Ti nejlepší z nejlepších byli odměněni diplomy.

Žáci naší školy opět potvrdili, že přírodní vědy jim nedělají problémy, a na přírodovědného klokana se mohou těšit zase za rok.

Jakub Nemčik