Přírodovědný klokan 2019

Přírodovědný klokan v kategorii kadet (tercie, kvarta) a junior (kvinta, sexta, 1. ročník a 2. ročník) proběhl na naší škole ve středu 16. října 2019.

1 minuta ke čtení vloženo před 4 roky

Přírodovědný klokan v kategorii kadet (tercie, kvarta) a junior (kvinta, sexta, 1. ročník a 2. ročník) proběhl na naší škole ve středu 16. října 2019.

V kategorii Kadet získali největší počet bodů tito žáci: 67 bodů - Dominik Novák (kvarta) a Matyáš Kadrnožka (kvarta), 66 bodů - Božena Nováková (tercie), Sabrina Heřmánková (kvarta), Josefína Říhová (kvarta)  a Vojtěch Šívr (kvarta) a 65 bodů - Eva Wohosková (tercie).

V kategorii Junior zvítězil se ziskem 80 bodů Vojtěch Kameník (kvinta), 69 bodů získali Pavel Štěpán (1. ročník) a Martin Urbanec (2. ročník) a 66 bodů Marek Svoboda (1. ročník).

Mgr. Milan Točík