Seznamovací pobyt pro žáky primy

Ve čtvrtek 6. 9. ráno jsme se sešli před školou, abychom vyrazili do Vnorovic. Od školy jsme vyšli v osm hodin. Trasa vedla před Toužín a Urbaneč. Cestou jsme plnili různé úkoly, které pro nás naši vyučující nachystali.

1 minuta ke čtení vloženo před 5 roky

V Urbanči jsme si dali přestávku na hřišti, abychom se nasvačili. Do Vnorovic jsme přišli kolem oběda. Po obědě následovalo sportovní odpoledne. Mohli jsme si zahrát přehazovanou nebo fotbal, vyzkoušet si hod granátem či člunkový běh. Na programu byl také branný závod. Byli jsme ubytovaní v hospůdce U Splavu, kde je i bazén, což se hodilo, protože bylo teplo a po sportovních aktivitách jsme se mohli osvěžit. Večer jsme opékali špekáčky a hráli různé hry. Ráno jsme uklidili pokoje, nasnídali se a vyrazili zpět do Dačic, kam jsme došli kolem poledne. Pobyt se nám moc líbil a děkujeme vyučujícím, že ho pro nás připravili.

Napsala Kristýna Morávková (s pomocí ostatních primánů)