Přípravný kurz na přijímací zkoušky

První přípravný kurz na přijímací zkoušky pro zájemce o studium na našem gymnáziu se koná v úterý 21. ledna 2020 ve 2. patře budovy od 15 do 16.40. Zaměřen bude na ukázkové úlohy z českého jazyka a matematiky.

Sportovní turnaj Duhového hřiště

Ve středu 12. září se uskutečnil již 14. ročník tradičního turnaje Duhového hřiště v areálu ZŠ Dačice, B. Němcové.

Žákyně II. stupně ZŠ a nižšího gymnázia se utkali v přehazované a volejbale, chlapci zápasili v malé kopané. Celkem soutěžilo devatenáct družstev, počasí akci přálo a žáci předváděli pěkné výkony. V přehazované mladších žákyň se sekunda gymnázia umístila na první příčce a stejného umístění dosáhly i žákyně z kvarty ve volejbale. V malé kopané obsadilo společné družstvo primy a sekundy druhé místo, kluci z tercie v souboji starších žáků skončili třetí. Všem našim žákům i žákyním děkujeme za krásnou reprezentaci!

Mgr. Pavel Fencl