Den otevřených dveří

Zveme všechny uchazeče o studium ze základních škol, jejich rodiče, kamarády, naše absolventy i širokou veřejnost na Den otevřených dveří ve středu 11. prosince od 8 do 17 hodin. Sejdeme se na gymnáziu:-) Více v sekci Gymnázium/Dny otevřených dveří.

Sportovní turnaj Duhového hřiště

Ve středu 12. září se uskutečnil již 14. ročník tradičního turnaje Duhového hřiště v areálu ZŠ Dačice, B. Němcové.

Žákyně II. stupně ZŠ a nižšího gymnázia se utkali v přehazované a volejbale, chlapci zápasili v malé kopané. Celkem soutěžilo devatenáct družstev, počasí akci přálo a žáci předváděli pěkné výkony. V přehazované mladších žákyň se sekunda gymnázia umístila na první příčce a stejného umístění dosáhly i žákyně z kvarty ve volejbale. V malé kopané obsadilo společné družstvo primy a sekundy druhé místo, kluci z tercie v souboji starších žáků skončili třetí. Všem našim žákům i žákyním děkujeme za krásnou reprezentaci!

Mgr. Pavel Fencl