Přijímací zkoušky

V tomto týdnu se konají přijímací zkoušky uchazečů o čtyřleté a osmileté studium gymnázia. Administrace probíhá u vstupu ze zahrady školy od půl osmé do půl deváté. Těšíme se na Vás!

Sportovní turnaj Duhového hřiště

Ve středu 12. září se uskutečnil již 14. ročník tradičního turnaje Duhového hřiště v areálu ZŠ Dačice, B. Němcové.

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

Žákyně II. stupně ZŠ a nižšího gymnázia se utkali v přehazované a volejbale, chlapci zápasili v malé kopané. Celkem soutěžilo devatenáct družstev, počasí akci přálo a žáci předváděli pěkné výkony. V přehazované mladších žákyň se sekunda gymnázia umístila na první příčce a stejného umístění dosáhly i žákyně z kvarty ve volejbale. V malé kopané obsadilo společné družstvo primy a sekundy druhé místo, kluci z tercie v souboji starších žáků skončili třetí. Všem našim žákům i žákyním děkujeme za krásnou reprezentaci!

Mgr. Pavel Fencl