Školní florbalový turnaj

V pondělí 21. ledna 2019 se konal na naší škole první florbalový turnaj tohoto roku, a co víc byl to i první turnaj pod taktovkou školního parlamentu.

1 minuta ke čtení vloženo před 5 roky

Tohoto turnaje se celkem zúčastnilo šest týmů z vyššího gymnázia a kvarty. Zápasy byly vedeny s maximálním vypětím všech sil, což se projevilo na dramatičnosti celého turnaje. Za bouřlivé podpory publika vybojoval tým septimy třetí místo. Zlatým hřebem celého turnaje však bylo finále, kde spolu soupeřily týmy sexty s Pavlem Svobodou a 4.R s oktávou a Martinem Švandou. Tento napínavý souboj rozhodly až nájezdy, které přisoudily týmu 4. ročník + oktáva a Martin Švanda druhé místo. Na prvním místě skončil zaslouženě tým sexta a Pavel Svoboda ve složení Jan Morávek, Jakub Šimánek, Jan Klivan, Jáchym Bartošek a Pavel Svoboda. Akce se dle všech hráčů vydařila, za což patří nehynoucí zásluhy zejména Pavlu Svobodovi a Martinu Švandovi, díky kluci. Závěrem bych chtěl poděkovat vedení školy za vstřícnost a všem, kteří se větší či menší měrou podíleli, za přípravu tohoto turnaje.

Jáchym Bartošek, sexta