×
Den otevřených dveří

Zveme všechny uchazeče o studium ze základních škol, jejich rodiče, kamarády, naše absolventy i širokou veřejnost na Den otevřených dveří ve středu 11. prosince od 8 do 17 hodin. Sejdeme se na gymnáziu:-) Více v sekci Gymnázium/Dny otevřených dveří.

Turnaj O hrnec zlaťáků

Dne 11. prosince 2017 se uskutečnil již 22. ročník volejbalového turnaje středních škol O hrnec zlaťáků. Turnaje se zúčastnilo 6 družstev. Naše škola sestavila družstva dvě, dvě družstva přijela z GOB a SOŠ Telč.

Jedno družstvo pak složila ZŠ ul. Boženy Němcové a SŠTO Dačice. Bohužel byl turnaj bez účasti Třebíče. Celý turnaj vyhrálo naše družstvo A po velmi pěkném utkání proti družstvu A z GOB a SOŠ Telč. To se celkově umístilo na druhém místě. Všem zúčastněným hráčkám děkujeme za pěkné sportovní výkony a věříme, že i v příštím školním roce proběhne již 23. ročník. Výsledková listina: 1. místo - Gymnázium Dačice - A 2. místo - GOB a SOŠ Telč - A 3. místo - GOB a SOŠ Telč - B 4. místo - SŠTO Dačice 5. místo - Gymnázium Dačice – B 6. místo - ZŠ Boženy Němcové Mgr. Karel Chalupa

Vloženo Od
nahoru