×
Návrat do školy

Ve středu 25. listopadu v 8.00 začíná výuka 4. ročníku a oktávy. V pondělí 30. listopadu nastoupí do školy žáci primy a tercie, které v týdnu od 7. prosince vystřídají studenti sekundy a kvarty.

Turnaj o přeborníka školy v malé kopané

Celkem osm týmů složili žáci 6. až 9. tříd ZŠ ul. Boženy Němcové v Dačicích a jejich stejně staří kolegové z nižšího gymnázia pro turnaj v malé kopané. Ten se konal ve středu 11. 4. 2018 v prostorách velké tělocvičny naší školy.

Všechna družstva byla o velké přestávce rozlosována do dvou skupin po čtyřech týmech. Po zápasech ve skupinách stylem každý s každým postoupily dva týmy z obou skupin do semifinálových bojů. Do nich se dostaly celkem tři celky ze ZŠ a jeden z nižšího gymnázia. Na nejvyšší příčku dosáhl po velkém boji tým „Jelita“ složený z hráčů tercie a kvarty osmiletého gymnázia (viz výsledková listina). Poděkování patří všem zúčastněným hráčům, kteří během celého turnaje předváděli to nejlepší ze svého umění a stylem hry se zasloužili o zábavné fotbalové odpoledne v duchu fair-play. Rovněž bych chtěl poděkovat spolupořadatelce Mgr. Zuzaně Voldřichové a rozhodčímu turnaje Martinu Janákovi za skvělou práci a hladké zvládnutí turnaje.

Bc. Martin Havlíček

Vloženo Od
nahoru