Den otevřených dveří

Zveme všechny uchazeče o studium ze základních škol, jejich rodiče, kamarády, naše absolventy i širokou veřejnost na Den otevřených dveří ve středu 11. prosince od 8 do 17 hodin. Sejdeme se na gymnáziu:-) Více v sekci Gymnázium/Dny otevřených dveří.

Turnaj o přeborníka školy v malé kopané

Celkem osm týmů složili žáci 6. až 9. tříd ZŠ ul. Boženy Němcové v Dačicích a jejich stejně staří kolegové z nižšího gymnázia pro turnaj v malé kopané. Ten se konal ve středu 11. 4. 2018 v prostorách velké tělocvičny naší školy.

Všechna družstva byla o velké přestávce rozlosována do dvou skupin po čtyřech týmech. Po zápasech ve skupinách stylem každý s každým postoupily dva týmy z obou skupin do semifinálových bojů. Do nich se dostaly celkem tři celky ze ZŠ a jeden z nižšího gymnázia. Na nejvyšší příčku dosáhl po velkém boji tým „Jelita“ složený z hráčů tercie a kvarty osmiletého gymnázia (viz výsledková listina). Poděkování patří všem zúčastněným hráčům, kteří během celého turnaje předváděli to nejlepší ze svého umění a stylem hry se zasloužili o zábavné fotbalové odpoledne v duchu fair-play. Rovněž bych chtěl poděkovat spolupořadatelce Mgr. Zuzaně Voldřichové a rozhodčímu turnaje Martinu Janákovi za skvělou práci a hladké zvládnutí turnaje.

Bc. Martin Havlíček