Návrat do školy

Ve středu 25. listopadu v 8.00 začíná výuka 4. ročníku a oktávy. V pondělí 30. listopadu nastoupí do školy žáci primy a tercie, které v týdnu od 7. prosince vystřídají studenti sekundy a kvarty.

Turnaj smíšených trojic

V pondělí dne 19. 3. 2018 byl v obou tělocvičnách naší školy odehrán turnaj smíšených trojic v odbíjené – jeden chlapec a dvě dívky. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 11 trojic převážně z vyššího gymnázia.

Trojice byly rozděleny do tří skupin. Z každé skupiny postoupila první tři družstva do finálových bojů o celkové umístění. První ze skupin hráli o první až třetí místo, druzí ze skupin o čtvrté až šesté místo a třetí ze skupin o sedmé až deváté místo. Všichni hráči bojovali statečně, velice kvalitní výkon podávali hráči ve finálových skupinách. Celkové pořadí je uvedeno ve výsledkové listině, která je jako příloha součástí tohoto článku. Každý z hráčů si určitě odnesl řadu zážitků. Na závěr patří poděkování i pedagogům, kteří tento turnaj organizovali – Martinu Havlíčkovi, Zdeňce Veverkové a Karlu Chalupovi.

Mgr. Milan Točík