Gymnázium Dačice | 70 let
×
Přípravný kurz na přijímací zkoušky

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám do osmiletého i čtyřletého gymnázia se uskuteční ve středu 21. února od 15 hodin ve 2. patře budovy gymnázia. Registrace není potřeba. Kdo přijde, ten přijde a od přijímaček jako vítěz vyjde.

Turnaj smíšených trojic

V pondělí dne 19. 3. 2018 byl v obou tělocvičnách naší školy odehrán turnaj smíšených trojic v odbíjené – jeden chlapec a dvě dívky. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 11 trojic převážně z vyššího gymnázia.

1 minuta ke čtení vloženo před 5 roky

Trojice byly rozděleny do tří skupin. Z každé skupiny postoupila první tři družstva do finálových bojů o celkové umístění. První ze skupin hráli o první až třetí místo, druzí ze skupin o čtvrté až šesté místo a třetí ze skupin o sedmé až deváté místo. Všichni hráči bojovali statečně, velice kvalitní výkon podávali hráči ve finálových skupinách. Celkové pořadí je uvedeno ve výsledkové listině, která je jako příloha součástí tohoto článku. Každý z hráčů si určitě odnesl řadu zážitků. Na závěr patří poděkování i pedagogům, kteří tento turnaj organizovali – Martinu Havlíčkovi, Zdeňce Veverkové a Karlu Chalupovi.

Mgr. Milan Točík

Vloženo Od
zpět nahoru