Turnaj v malé kopané 2017

V pondělí dne 11. 9. 2017 byl odehrán na školním hřišti Duhové energie turnaj v malé kopané pro chlapce nižšího gymnázia a ZŠ v ulici B. Němcové.

1 minuta ke čtení vloženo před 5 roky

Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem sedm družstev - čtyři družstva starších žáků a tři družstva mladších žáků. Hrálo se systémem každý s každým dvakrát sedm minut. Začátek turnaje byl v 9:30 hodin a ukončen byl ve 12:00 hodin. Všichni hráči podali velmi obětavý výkon, snažili se o co nejlepší výsledek. Celý turnaj hrozil déšť, ale ten byl v podobě přeháňky až při vyhlášení výsledků. Věřím, že i v příštím roce se tento turnaj opět zorganizuje a bude to již 14. ročník. Celkové výsledky: Starší žáci 1. místo - 9. AB 2. místo - Tercie 3. místo - Kvarta 4. místo - 8. AB Mladší žáci 1. místo - 6. AB 2. místo - Se,Pr 3. místo - 7. AB.

Vedoucí akce : Karel Chalupa, vyučující Tv