Přípravný kurz na přijímací zkoušky

První přípravný kurz na přijímací zkoušky pro zájemce o studium na našem gymnáziu se koná v úterý 21. ledna 2020 ve 2. patře budovy od 15 do 16.40. Zaměřen bude na ukázkové úlohy z českého jazyka a matematiky.

Turnaj ve stolním tenise 2017

Ve středu 6. 12. 2017 se konal v rámci dne otevřených dveří v tělocvičně naší školy turnaj ve stolním tenise, který byl organizován pro žáky primy a sekundy.

Celkem se turnaje zúčastnilo 8 žáků - tři z primy a pět ze sekundy. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií - prima a sekunda. Hrací systém byl na dva vítězné sety, hrál vždy každý s každým. Žáci primy odehráli dvě kola - to znamená každý odehrál čtyři zápasy. Žáci sekundy hráli pouze jedno kolo. Celkové výsledky jsou uvedeny v příloze. Každý žák obdržel cenu v podobě čokolády. Výkony žáků byly velice dobré, mají zvládnuté základy techniky stolního tenisu.

Mgr. Karel Chalupa