Zájmové aktivity 2021/2022

Od tohoto týdne se rozjíždějí kroužky, kluby a vůbec všechny mimoškolní aktivity na GD. Rok od roku je jich víc, takže jim věujeme článek na stránce "Aktuálně", abyste se v tom vyznali.

Turnaj ve stolním tenise 2017

Ve středu 6. 12. 2017 se konal v rámci dne otevřených dveří v tělocvičně naší školy turnaj ve stolním tenise, který byl organizován pro žáky primy a sekundy.

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

Celkem se turnaje zúčastnilo 8 žáků - tři z primy a pět ze sekundy. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií - prima a sekunda. Hrací systém byl na dva vítězné sety, hrál vždy každý s každým. Žáci primy odehráli dvě kola - to znamená každý odehrál čtyři zápasy. Žáci sekundy hráli pouze jedno kolo. Celkové výsledky jsou uvedeny v příloze. Každý žák obdržel cenu v podobě čokolády. Výkony žáků byly velice dobré, mají zvládnuté základy techniky stolního tenisu.

Mgr. Karel Chalupa