×
Den otevřených dveří on-line

Připojte se ve středu 8. prosince k virtuálnímu dni otevřených dveří z odkazu, který najdete v článku na našich stránkách. Prezentace studia proběhne v 10 a 16 hodin.

Úspěch v dějepisné olympiádě

V úterý 16. ledna 2018 se naši studenti zúčastnili okresního kola olympiády z dějepisu v Jindřichově Hradci (letos na téma „To byla první republika aneb Československo v letech 1918–1938“).

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

Už v prosincových dnech se konalo školní kolo, ze kterého vzešli postupující do okresu – Tomáš Pavlů (tercie), Alexandra Palánová a Renata Brtníková (obě z kvarty). Saša Palánová pokračuje ve svém úspěšném loňském dějepisném tažení (okresní kolo vyhrála a v krajském kole se umístila na krásném devátém místě). Letos skončila v okresním kole na druhém místě (94 bodů), přičemž na vítěze ztratila pouze půl bodu, a postupuje do krajského kola do Českých Budějovic.

Renata Brtníková se umístila na krásném 5. místě (75 bodů) a na kraj postoupila také. Tomáš Pavlů získal 68 bodů, což stačilo na 9. příčku. Celkem se okresního kola zúčastnilo 38 soutěžících. Všem soutěžícím gratuluji, děkuji za vzornou reprezentaci školy a oběma děvčatům přeji do krajského kola mnoho úspěchů.

Mgr. Kateřina Němečková

Vloženo Od
zpět nahoru