×
Přijímací zkoušky

V tomto týdnu se konají přijímací zkoušky uchazečů o čtyřleté a osmileté studium gymnázia. Administrace probíhá u vstupu ze zahrady školy od půl osmé do půl deváté. Těšíme se na Vás!

Turnaj ve stolním tenise

Ve čtvrtek dne 21. 12. 2017, tři dny před Štědrým večerem, se konal v tělocvičně SOUzas v Dačicích již tradiční turnaj ve stolním tenise. Tohoto turnaje se zúčastnili žáci našeho gymnázia - dvě družstva chlapců a jedno družstvo dívek.

2 minuty ke čtení vloženo před 2 roky

Kromě naší školy se zúčastnila tohoto turnaje ještě družstva SŠTO a domácí SOUzas Dačice. Turnaj byl dobře organizačně zajištěn. Žáci gymnázia potvrdili roli favorita - především v kategorii dívek, v kategorii chlapců to bylo vyrovnanější, ale i zde chlapci potvrdili své kvality a obě družstva A - dívky i chlapci zvítězili. I ostatní naši hráči se umístili v první desítce. Obhájili jsme tak prvenství z předešlého roku 2016. Vítězná družstva obdržela putovní poháry, diplomy, sladké ceny a jednotlivci na prvních třech místech obdrželi diplom a sladké ceny.

Výsledky turnaje Chlapci: 1. místo - Pavel Svoboda - Gymnázium Dačice 2. místo - Aleš Lojka - Gymnázium Dačice 3. místo - Frantrišek Kefr - SOUzas Dačice Dívky: 1. místo - Sára Šestáková - Gymnázium Dačice 2. místo - Vendula Pikrtová - SOUzas Dačice 3. místo - Veronika Brtníková - Gymnázium Dačice Družstva Chlapci: 1. místo - Gymnázium Dačice A 2. místo - SOUzas Dačice 3. místo - SŠTO Dačice 4. místo - Gymnázium Dačice B Dívky: 1. místo - Gymnázium Dačice 2. místo - SOUzas Dačice 3. místo - SŠTO Dačice

Složení našich družstev: Chlapci A - Pavel Svoboda (sexta), Aleš Lojka (kvarta), Martin Švanda (2. roč.), Šimon Krechler (1. roč.) Chlapci B - Ondřej Krejča (kvarta), Petr Mašata (sekunda), Matyáš Doležal (prima) - nejmladší účastník, ale v celkovém pořadí se umístil mezi šesti nejlepšími. Dívky - Sára Šestáková, Hana Riedlingová (obě 2. roč.) Veronika Brtníková, Dominika Hroudová ( obě 1. roč.) Všem hráčům patří poděkování za vzornou reprezentaci školy na veřejnosti. Byl to poslední turnaj v roce 2017.

Mgr. Karel Chalupa

Vloženo Od
zpět nahoru