×
Maturitní ples oktávy

Vstupenky na maturitní ples oktávy jsou v prodeji u studentů posledního ročníku osmiletého gymnázia za 200 Kč! Casino Hříšice otevírá své brány v pátek 11. 11. v 19 hodin. Účast na této taškařici přislíbila i Kelly Edwards.

Uzavření Gymnázia Dačice

Od středy 11. března 2020 bude Gymnázium Dačice pro studenty uzavřeno. Jedná se o opatření vlády České republiky proti šíření koronaviru.

1 minuta ke čtení vloženo před 3 roky

Od středy 11. března 2020 bude Gymnázium Dačice pro studenty uzavřeno. Jedná se o mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví proti šíření koronaviru. Toto opatření nemá omezenou platnost, předpokládáme však, že škola bude zavřená minimálně po dobu dvou týdnů. Z tohoto důvodu se neuskuteční ani přípravný kurz na přijímací zkoušky pro uchazeče o studium, který se měl konat ve čtvrtek 19. března. 

Studenti dostanou od svých vyučujících pokyny k samostudiu prostřednictvím informačního systému Komens nebo aplikace Bakaláři. Uchazečům o studium nabídneme náhradní termín přípravného kurzu po znovuotevření gymnázia. Aktuální informace budeme sdělovat na webových stránkách a sociálních sítích školy. V případě jakýchkoli dotazů se obracejte na ředitele Mgr. Milana Točíka, tel. +420 775 675 726.

Vloženo Od
zpět nahoru