Gymnázium Dačice | 70 let
×
Přípravný kurz na přijímací zkoušky

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám do osmiletého i čtyřletého gymnázia se uskuteční ve středu 21. února od 15 hodin ve 2. patře budovy gymnázia. Registrace není potřeba. Kdo přijde, ten přijde a od přijímaček jako vítěz vyjde.

Vánoční volejbalový turnaj 2022

A to s námi bude hrát i prima? Vždyť hraje volejbal dva měsíce! Takto zněl první komentář, který celou přípravu na turnaj zahájil. Nakonec ale prima dokázala leckomu zatopit. A kdo celý turnaj vyhrál?

1 minuta ke čtení vloženo před rokem

V pondělí 19. 12. 2022 se sešly smíšené týmy všech tříd gymnázia a také smíšený tým všech sboroven a kabinetů, abychom pokračovali ve tradici vánočního volejbalu přerušené covidem. Vše proběhlo bez zádrhelu a s nejedním velkým překvapením. Již zmiňovaná prima se ve své základní skupině nenechala zahanbit a porazila oba týmy kvarty. Bohužel jí to na postup nestačilo.

Ze tří základních skupin se do užšího výběru probojovalo osm týmů, které pokračovaly v turnaji až do odpoledních hodin. Zlato bral s přehledem výběr z oktávy, stříbro připadlo učitelům a bronz si zasloužila septima, konkrétně výběr s kapitánem Adamem Strakou. Průběh turnaje a také detailnější výsledky se dozvíte ve videu pod článkem.

Zuzana Voldřichová

Vloženo Od
zpět nahoru