×
Volby do školské rady

Ve středu 27. září se uskuteční volby do školské rady. Volební urna i hlasovací lístky budou připraveny v kanceláři školy dopoledne od 7.30 do 11.00 a odpoledne od 14.30 do 16.00. Všichni zákonní zástupci žáků, zletilí žáci i učitelé jsou zváni!

Vánoční volejbalový turnaj 2022

A to s námi bude hrát i prima? Vždyť hraje volejbal dva měsíce! Takto zněl první komentář, který celou přípravu na turnaj zahájil. Nakonec ale prima dokázala leckomu zatopit. A kdo celý turnaj vyhrál?

1 minuta ke čtení vloženo před 9 měsíci

V pondělí 19. 12. 2022 se sešly smíšené týmy všech tříd gymnázia a také smíšený tým všech sboroven a kabinetů, abychom pokračovali ve tradici vánočního volejbalu přerušené covidem. Vše proběhlo bez zádrhelu a s nejedním velkým překvapením. Již zmiňovaná prima se ve své základní skupině nenechala zahanbit a porazila oba týmy kvarty. Bohužel jí to na postup nestačilo.

Ze tří základních skupin se do užšího výběru probojovalo osm týmů, které pokračovaly v turnaji až do odpoledních hodin. Zlato bral s přehledem výběr z oktávy, stříbro připadlo učitelům a bronz si zasloužila septima, konkrétně výběr s kapitánem Adamem Strakou. Průběh turnaje a také detailnější výsledky se dozvíte ve videu pod článkem.

Zuzana Voldřichová

Vloženo Od
zpět nahoru