Distanční výuka

Podle aktuální vládního opatření se od středy 14. října všichni žáci gymnázia vzdělávají z domova prostřednictvím on-line hodin a samostudia podle pokynů vyučujících. Ve škole se uvidíme zase v pondělí 2. listopadu. Doufejme:-)

Výsledky matematických olympiád

V měsíci dubnu se uskutečnila okresní a krajská kola v matematické olympiádě některých kategoriích. V okresním kole v kategorii Z8 se umístil Kryštof Blažek na 1.- 2. místě, Alexandra Palánová na 4.-6. místě a oba se stali úspěšnými řešiteli.

V kategorii Z6 Dominik Novák na 10. místě. V krajském kole se umístil Tomáš Drobil v kategorii B na krásném 10. místě a stal se tak úspěšným řešitelem . Všem čtyřem žákům blahopřeji k pěknému umístění a zároveň děkuji za úsilí, které je dovedlo až k těmto výsledkům. Přeji jim hodně chutě do další práce a hodně úspěšných soutěží v příštích letech. RNDr. Alena Smejkalová. Již v únoru proběhlo krajské kolo matematické olympiády kategorie A.