Roušky už i ve třídách

Od pátku 18. září platí povinnost nosit roušky ve školách v České republice, a to i během vyučování. Žádáme studenty i učitele o respektování aktuálního vládního opatření.

Zlatí žáci na okresním kole volejbalu v Jindřichově Hradci

Dne 21. 11. 2019 se žáci vyššího gymnázia zúčastnili okresního kola volejbalu v Jindřichově Hradci pod záštitou tamního DDM. Účast ostatních týmů nebyla velkolepá, příčiny naší výhry v obou kategoriích však tkvěly jinde. Chlapci i děvčata předvedli famózní výkony a nenechali soupeře ohrozit žádný ze zápasů. Síla týmu byla absolutní, a tak si snadno mohli zahrát i všichni náhradníci, kteří tím pádem nevážili cestu do Jindřichova Hradce nadarmo. Z kategorií dívek i chlapců tedy vezeme zlato a těšíme se na krajské utkání po novém roce. Zde bychom měli poměřit síly s kvalitnějšími soupeři, ale myslíme opět na příčky nejvyšší.

Mgr. Zuzana Voldřichová

G-one.tv video