Gymnázium Dačice | 70 let
×
Letní prázdniny

Pohodové letní prázdniny přeje všem svým zaměstnancům a studentům Gymnázium Dačice. Odpočívejte a nabírejte síly. Těšíme se na Vás v sezóně 2024/2025, která začíná 2. září.

Atleti se neztratí

O tom, že atleti se neztratí, nás přesvědčila parta holek a kluků z vyššího gymnázia na okresním kole Corny Cupu 2022, když svými výkony vybojovala dvakrát druhé místo.

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

Ve čtvrtek 22. září jsme se jako zástupci našeho gymnázia za doprovodu paní učitelky Voldřichové a pana učitele Lovětínského vydali na okresní kolo Atletického poháru pro střední školy do JIndřichova Hradce, kde jsme předvedli naše atletické schopnosti.

Soutěžili jsme v různých atletických disciplínách, kterými byly například skok daleký nebo štafeta. I přes chladné počasí se někteří z nás zahřáli při běhu 800 metrů (dívky) či 1500 metrů (chlapci). Náš sportovní elán byl nakonec při vyhlášení odměněn v dívčím i chlapeckém týmu – VEZEME DOMŮ DVOJITÉ STŘÍBRO

Po ukončení soutěže jsme dostali čas na doplnění energie a poté už jsme vyrazili zpátky do Dačic naplnění dobrým pocitem z našich sportovních výkonů.

Vendula Tomešová, studentka kvinty

Vloženo Od
zpět nahoru