Lyžařský kurz 1. ročníku a kvinty

Lyžařský kurz 1. ročníku a kvinty v Rakousku zahájen! Přejeme všem jeho účastníkům spoustu sněhu, slunce a fajn zážitků při lyžování. Výuka žáků, kteří zůstávají ve škole, bude zajištěna denně od 8 do 11.35.

Barevný týden 13. - 17. června

Někdo to rád modré. A někdo zase červené nebo zelené. Příští týden bude hrát všemi barvami.

1 minuta ke čtení vloženo před 8 měsíci

Ať už je Vaše nejoblíbenější barva jakákoli, jistě si od pondělí 13. června přijdete na své. Studentský parlament totiž vyhlašuje barevný týden!

V pondělí ani nestojí za to převlékat se z pyžama, v úterý na sebe hoďte něco modrého, "must have" barvami středy jsou červená, žlutá a oranžová, ve čtvrtek přijde do módy zelená a pátek bude ve znamení elegance.

K výzvě se mohou připojit všichni studenti i zaměstnanci školy. Nestojí to nic, a přesto to bude stát za to :-)