Best in English

Who´s the best in English? Read the article and find out!

1 minuta ke čtení vloženo před 2 roky

V závěru loňského roku se studenti naší školy po roční covidové přestávce zúčastnili on-line soutěže Best in English. Jedná se o hodinový on-line test skládající se z poslechových cvičení a práce s textem, při rovnosti bodů se lépe umístí soutěžící s kratším celkovým časem. Výsledky se zveřejňují cca tři týdny po konání akce.

Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 17 223 studentů 595 středních škol z 32 zemí. Kromě ČR také ze Slovenska, Slovinska, Chorvatska, z pobaltských republik nebo i z Turecka.

Za naši školu nastoupilo 14 odvážlivců ze septimy, oktávy, 3. a 4. ročníku. Nejlepších výsledků dosáhli:

• Roman Brtník z 3. ročníku se 112,5 body ze 125 možných, což mu vyneslo 101. místo v rámci ČR a 385.místo „světově“,
  • Vojta Kameník ze septimy se 109,5 body,
  • a Kryštof Blažek z oktávy se 109 body.

Děkujeme všem účastníkům za reprezentaci školy i za odvahu a přejeme jim hodně úspěchů i v dalších ročnících soutěže.

Mgr. Stanislava Nevrklová, vyučující anglického jazyka