Den dětí na ZŠ Neulingerova

V pátek 31. května se studenti 3. ročníku převlékli do pohádkových kostýmů, které si vytvořili, a vyrazili do dačické Základní školy Neulingerovy, aby celé dopoledne strávili s dětmi, jež tuto školu navštěvují.

1 minuta ke čtení vloženo před 5 roky

Kolem desáté hodiny se navíc přidaly ještě děti z nedaleké mateřské školky. Studenti si připravili jedenáct stanovišť, kde děti plnily zadané úkoly. Šlo například o skákání v pytli, házení mincí do skleničky, slalom s florbalovým míčkem, přenášení pingpongového míčku na lžíci, házení kroužků na tyč apod. Za splnění úkolů dostávaly děti penízky ve formě papírků, které potom mohly v obchůdku směnit za drobné dárky. Za děti, které si samy nemohly ze zdravotních důvodů vyzkoušet některé hry, splnily úkoly jejich asistentky. Akce se moc vydařila, všichni jsme si ji užili. Byla to zajímavá zkušenost. Děkujeme za ni (i za toho ledňáka na závěr)!

Za 3. ročník Sára Šestáková